www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Natalia Grosiak – MIKROMUSIC w JazzCafe

JazzCafe Łomianki zaprasza 11.03.2011 roku (piątek) o godzinie 20.00 na koncert Natalia Grosiak z zespołem MIKROMUSIC.

Natalia Grosiak i Mikromusic, to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Łączą wiele stylów, ale bazują na jazzie i trip hopie. I ponownie okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Na swoim koncie mają 3 płyty. Na debiutanckim krążku „Mikromusic” pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer, multiinstrumentalista Sambor Dudziński czy akordeonista Piotr Dziubek. W 2008 roku ukazał się drugi album zespołu „Sennik”. Na jesieni 2010 roku ukazał się trzeci album artystów „Sova””, którym skutecznie podbijają serca zarówno publiczności jak i krytyków czy kolegów z branży.

Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.

Wystąpią: Natalia Grosiak – śpiew, Robert Jarmużek – fortepian, Adam Lepka – trąbka, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło – gitara basowa, Łukasz Sobolak – perkusja.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Jazz Cafe ul. Warszawska 69, 05-092 Łomianki, tel. 22 751 41 12.

źródło: JazzCafe
redakcja@lomianki.info

Natalia Grosiak - MIKROMUSIC w JazzCafe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *