www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Netto otwarte…

Kolejny sklep wielkopowierzchniowy ruszył. Na otwarciu promocje, grill, kawa, muzyczka…

Na dzisiejszą darmową kiełbaskę można się jeszcze załapać. Jak skorzystacie, podzielcie się swoimi wrażeniami 🙂

Netto otwarte...

Netto otwarte...

Netto otwarte...

Netto otwarte...

Netto otwarte...

Netto otwarte...

Netto otwarte...

Netto otwarte...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. Jolka

  Na otwarciu jak na otwarciu. Sklep jeszcze czysty, kilka produktów taniej. Trochę osób było. Ciekawa jestem jak długo pociągną, bo patrząc na konkurencję to nie wiem po co kolejny market. Markpol w Kiełpinie ledwo ciągnie, Top Market też pustawo.
  Pozyjemy zobaczymy.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Anonim

  Współczuję okolicznym mieszkańcom. To co się działo dziś na Podleśnej nie da się inaczej opisać jak permanentny ZATOR.
  Może to tylko dziś, w związku z otwarciem, ale jakby tak miało być codziennie to gratulacje dla kogoś kto wydał pozwolenie na dojazd do tego marketu tak wąską uliczką.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. ananke

  Eeee… tak źle nie będzie. Jest trochę poszerzona ulica, wykłócona i wyszarpana przez mieszkańców. Przynajmniej nie będzie się jeździć po płotach podczas mijania się, jak to zaplanowali nasi światli urzędnicy.

  Szał minie, na razie wszyscy są ciekawi, poza tym – co widać na zdjęciach – sporo osób przyszło po prostu najeść się za darmo. Ludzie wkrótce zobaczą że towar gorszy niż w Bce, droższy niż w Mcpolu (za miesiąc skończą się promocje w konkurencyjnych cenach), będą głównie przychodzić po podstawowe produkty spożywcze: mleko, chleb, ewentualnie kawałek wędliny.

  Co ciekawe: kupując chleb lub wędlinę w stoiskach poza wyznaczoną strefą marketu nie wspieramy obcego kapitału!
  Te stoiska wynajmują od właściciela marketu polskie firmy. Można tam więc robić tzw. „patriotyczne lokalnie” zakupy z czystym sumieniem.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Niby ogromna sieć, a w dalszym ciągu nie wiedzą, co to jest ux… A źródeł nie brakuje, czytali – http://ux.marszalkowski.org/ W zasadzie kilka kroków i większość problemów zostaje rozwiązanych. Czemu się o to nie dba przy tak cenionych markach?

  0
  0
  Odpowiedz
 5. po co to ?

  To ja już wole Top Market i MarcPol bo ta duńska (GETTO)firma podobno daje w kość pracownikom i co to za produkty wiesława ? Wole dopłacić i mieć pewność że to nie badziewie jakieś i tak blisko szkoły żeby alkohol sprzedawali tragedia

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Józek

  A mi się w nowym Netto podoba i robię tam zakupy. Miła obsługa zwłaszcza na pieczywie, czysto i dobra klimatyzacja co ma znaczenie na przykład dziś.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. ktoś

  brawo władzom gminy za kolejne wydanie decyzji z jednej str krzyczą by promować okoliczny handel a z drugiej kładą nogi pod nogi otwierając nowe getta a to mali płacą podatki brawo ekip władzy

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *