www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nietrzeźwy i poszukiwany…

Dla kierowcy renault kontrola drogowa przeprowadzona przez policjantów z Łomianek zakończyła się zatrzymaniem i doprowadzeniem do zakładu karnego.

Jak ustalili funkcjonariusze 35-latek był poszukiwany przez sąd. Zgodnie z wydanym nakazem w placówce penitencjarnej odbędzie teraz karę roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności.
Mężczyzna odpowie jeszcze za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj kilka minut po 4.00 w nocy policjanci z Łomianek zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renault. Mężczyzna jechał ulicą Warszawską. Funkcjonariusze sprawdzili wymagane podczas kontroli dokumenty oraz stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że 35-latek miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zakończyli interwencję zatrzymaniem mężczyzny. Jak ustalili, mieszkaniec gminy był poszukiwany przez sąd. Zgodnie z wydanym nakazem został doprowadzony do zakładu karnego. W placówce penitencjarnej odbędzie teraz karę roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności. 35-latek odpowie również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnieni tego przestępstwa grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: /ego/,
Komenda Powiatowa dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Nietrzeźwy i poszukiwany...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *