www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

No bo nie pod patronatem 🙁

Znowu impreza organizowana przez mieszkańców i znowu utrudniona dystrybucja informacji o niej.
Po tym jak ogłoszenie o Pikniku w Dąbrowie Zachodniej nie zostało (mimo, że miało być) zamieszczone w gazecie kontrolowanej przez władzę, teraz na tablicach (też kontrolowanych przez władzę) plakat został tak powieszony aby nie można było się dowiedzieć o co chodzi.

Po co takie akcje? Komu przeszkadzają imprezy organizowane przez mieszkańców? Czy można już informować tylko o impreza „pod patronatem burmistrza Tomasza Dąbrowskiego”?

No bo nie pod patronatem :(

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. spiseg

  a czy przypadkiem nie zostało powieszone obwieszczenie tak, ponieważ nie było już tam miejsca? Chore jest to, że wszędzie doszukujecie się spisku

  0
  0
  Odpowiedz
 2. wielbiciel Dąbrowy

  Tak, tak, oczywiście 🙂 W gazłomie też nie było miejsca na zamieszczenia plakatu o Pikniku, mimo, że miał zostać wydrukowany.
  Komu ten kit wciskasz kolego PR. Widać na odległość, że to celowe działanie. Że celowo utrudniasz.
  Już wiele osób cię poznało z tej strony. Żałosne.

  Jednak jak widać jedno ogłoszenie w Info oraz to, że sąsiad sąsiadowi przekazał informacje o Pikniku wystarczyło aby przyszło ponad 1000 osób.
  Wam to nie pasuje i obrażacie organizatorów na swojej stronie internetowej za którą odpowiada burmistrz Dąbrowski.
  Jak daleko się posuniecie w negowaniu wszystkiego co jest od was niezależne?

  Ja osobiście mam nadzieję, że ta absurdalna sytuacja, kiedy władza jest przeciw mieszkańcom się skończy jeszcze w tym roku.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. entomol

  #Spiseg. A nie można było przy braku miejsca ścisnąć trochę plakaty o boksie i rowerach? Na pewno było można, tylko trzeba było chcieć 😉 Zabrakło czyjejś dobrej woli, bo mam nadzieję, że nie była to czysto zła wola – jeszcze mi trochę naiwności zostało i nie mogę uwierzyć, że można być tak świadomie perfidnym.
  A co do relacji na stronie urzędowej z pikniku…. brak komentarza po prostu 🙁

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Gas

  Dodam jeszcze odnośnie… – Pamiętajcie proszę urzędasy , że wasza powierzchnia reklamowa – to aż 2/3 tablicy osiedlowej!
  Więc zostawcie tą 1/3 dla OGŁOSZEŃ OSIEDLOWYCH!
  Obwieszczenia i inne „Patronaty” – wieszajcie na swojej 2/3…
  (…jego mać…)!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. jeserek

  Cała tablica zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z XII-2014R powinna być do dyspozycji Osiedli i Sołectw. Urząd uchwały RM ma dokładnie gdzieś i stosuje zasadę wolność Tomku w swoim domku.
  Jeszcze raz podkreślę, że prawo miejscowe powinno być świętością i to jak najstaranniej respektowane szczególnie przez przedstawicieli władzy wykonawczej. Może burmistrz nie bardzo jarzy czym jest prawo miejscowe i dobry przykład. Pierwszego września, zaraz po zakończeniu uroczystości przy pomniku burmistrz na oczach dzieci przebiegał przez ulicę stwarzając zagrożenie wypadkowe jak i dając zły przykład zebranym uczniom. Takie zachowania są chyba normalką dla panującej władzy i osób bliskich tym kręgom. Kilkakrotnie widziałem w/w przebiegających przez ulicę Warszawską na wysokości Urzędu. Szczyt to możnowładztwa, pychy czy może durne przyzwyczajenie.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Szybka i bezpieczna oferta kredytowa

  Witaj, czy naprawdę potrzebujesz finansowania i pożyczek, aby dokończyć swoje projekty, domy, biznes, zakup ziemi, nieruchomości? dostępne jest rozwiązanie pożyczki. zapewniamy szybką pożyczkę w ciągu 24 godzin przelewem bankowym na twoje konto. Kwota pożyczki wynosi od 10 000 do 800 000 000 PLN, a oprocentowanie wynosi 3%. Spłata pożyczki rozpoczyna się za 1-30 lat. Jeśli naprawdę potrzebujesz poważnej i pilnej pożyczki, skontaktuj się z nami teraz, a będziesz zadowolony, TYLKO kontakt: stevesalvatore132@gmail.com

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Marek Peikert

  Udzielamy krótkoterminowych i długoterminowych pożyczek bez zabezpieczenia nieruchomości. Zapewniamy konsolidację niekorzystnych kredytów bez zabezpieczenia nieruchomości. Płacimy za przejęcia nieruchomości. Niezobowiązująco i bezpłatnie przygotujemy propozycję rozwiązania Twojej sytuacji finansowej. Musisz pożyczyć mniejszą lub większą kwotę, zapłacić za przejęcie, zwiększyć swój kredyt hipoteczny, skontaktuj się z nami. Udzielamy również pożyczek osobom po niewypłacalności marekpeik57@gmail.com

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *