www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

NOC MUZEÓW w Łomiankach

W sobotę 19 maja 2018 r. Centrum Kultury zaprasza na wystawę pt. Beksiński Nieznany. Natomiast TużTużStudio zaprasza na luźne i otwarte spotkanie w studio fotograficznym połączone z prezentacją zdjęć…

W Centrum Kultury (ul. Wiejska 12a) w godz. 19.00-00.00 będzie można spotkać się z twórczością Zdzisława Beksińskiego. Na wystawę składa się na nią zbiór około pięćdziesięciu prac z twórczości Zdzisława Beksińskiego, takich jak: fotografia, fotomontaż, grafika komputerowa. Wydarzeniu towarzyszyć będą także prezentacje filmów dokumentalnych o artyście, pokazy VR (wirtualnej rzeczywistości) oraz mapping.

TużTużStudio (ul. Warszawska 31, teren zakładów POLMO) w godzinach 18.00-21.00 zaprasza na luźne i otwarte spotkanie w studio fotograficznym połączone z prezentacją zdjęć, prac i produkcji, powstałych w TużTużStudio, bądź zrealizowanych przy współpracy TużTużStudio. Niepowtarzalna okazja by zobaczyć jak profesjonalne studio fotograficzne działa od zaplecza.

NOC MUZEÓW w Łomiankach

NOC MUZEÓW w Łomiankach

NOC MUZEÓW w Łomiankach

NOC MUZEÓW w Łomiankach

NOC MUZEÓW w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. .T.

  A na portaliku burmistrza tylko o imprezach organizowanych < pod patronatem >. Chyba powinni informować o wszystkim bo przecież pracują za nasze pieniądze. Pani Naczelnik Zielke może by się w końcu wykazała, choć raz na koniec kadencji?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Anonim

  A dlaczego Nasz Burmistrz Tomasz Dąbrowski ma informować. Mogli poprosić o patronat albo zaprosić Burmistrza i Przewodniczącego Rady to pewnie by była informacja. Już dość tej samowolki! Ktoś powinien się tym zająć . Jakiś szacuenk powinien być dla Burmistrza.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *