www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nowa linia Komunikacji Miejskiej

Jak informuje UM Łomianki…

We wtorek, 1 marca 2016 r. uruchomiona zostanie nowa linia komunikacji miejskiej „Ł3”. Linia powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców Sadowej, wskazujących przede wszystkim na konieczność zapewnienia bezpiecznego powrotu dzieci ze szkoły w Dziekanowie Leśnym.
Autobusy typu mini obsługujące tę linię, będą wykonywały kursy na trasie: Dziekanów Leśny <> M. Konopnickiej <> Kolejowa <> Turystyczna <> Sadowa. Schemat linii „Ł3” poniżej PDF.

W początkowym okresie uruchomione zostaną dwa kursy dziennie. W autobusach obowiązywać będą bilety zgodnie z Taryfą dla strefy „D”.

Rozkład jazdy linii Komunikacji Miejskiej Łomianki na stronie www.kmlomianki.info

Nowa linia Komunikacji Miejskiej

Nowa linia Komunikacji Miejskiej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. bajkowy

  Dlaczego na trasie linii nie są uwzględniono drogi lokalnej dla dzieci mieszkańców z Dziekanowa Bajkowego, które przynależą do tej szkoły, a tworzy się linię tylko dla Sadowej, która ma własną szkołę podstawową ?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. zadrara

  W Dziekanowie Bajkowym nie mieszkają niestety przyjaciele burmistrza. Młody wazeliniarz, reprezentujący w Radzie Miasta Sadową, robi niestety wszystko, aby przypodobać się coraz bardziej wąskiej grupie wielbicieli wladzy. Ciekawe kiedy i jego wykiwają?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. sadowianka

  Mieszkańcy Sadowej sami wyszli z tą inicjatywą, zebrali się, napisali pismo i zwrócili z prośbą do władz o autobus w związku z bardzo liczną grupą dzieci uczęszczających zarówno do szkoły podstawowej jak i do gimnazjum w Dziekanowie Leśnym. Jak łatwo przychodzi Wam #bajkowy i #zadrara rzucać oszczerstwa zamiast sprawdzić fakty i samemu podjąć inicjatywę. Nieładnie. A młody Radny Sadowej to bardzo uczciwy i pracowity młody człowiek. Przykre, że są tacy jak Wy, którzy we wszystkim szukacie sensacji.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. ukulele

  Szału nie ma bo tylko dwa kursy. Ale lepsze to niż nic.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *