www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Nowe eŁki z klimą

Gminna spółka – Komunikacja Miejska Łomianki – zakupiła 5 nowych autobusów Solaris Urbino 12 z klimatyzacją, które zastąpią najbardziej wyeksploatowane pojazdy.

Nowe autobusy są wyposażone m.in. w klimatyzację, automatyczną skrzynię biegów oraz monitoring wizyjny zapewniający zapis z 4 kamer w autobusie.

Pracownicy KMŁ wraz z Prezesem zaprezentowali burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu, zastępcy Piotrowi Rusieckiemu i przewodniczącemu Rady Miejskiej Tadeuszowi Krysteckiemu nowe pojazdy, które już w przyszłym tygodniu mają wyjechać na trasę.

Od początku mojej kadencji staramy się podwyższać mieszkańcom standardy życia. Odkąd Komunikacja Miejska Łomianki zaczęła przynosić zyski, możemy inwestować w jakość, innowacyjność i europejskie standardy – powiedział burmistrz Tomasz Dąbrowski.

foto: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

Nowe eŁki z klimą

Nowe eŁki z klimą

Nowe eŁki z klimą

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

5 komentarzy

 1. zdziwiony

  Cud się wydarzył. Wszędzie na świecie komunikacja miejska jest niedochodowa (wyjątek: metro tokijskie), a KMŁ zarabia miliony!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Jasiek

  Ja osobiście bym wolał aby były tańsze bilety.

  Zakup nowych autobusów bardzo mi sie podoba, jednak genereowanie zysków, czym chwali sie bur. Dąbrowski, naraża spółkę na płacenie podatku, co nie jest oznaką sukcesu, bo cześć pieniędzy ucieka.

  Należy też zauważyć , że te zyski pochodzą z naszej kieszeni pasażerów, więc nie wiem gdzie tu zasługi panującego Dąbrowskiego.
  Więcej myślenia gospodarskiego dla dobra mieszkańców a mniej propagandy „sukcesu” panie bur. Dąbrowski.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. warszawiak

  Za nowe autobusy należy podziękować pasażerom i wszystkim mieszkańcom Łomianek, bo to dzięki ich pieniądzom był możliwy ten zakup /:
  Kasa z nieba nie spada.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. babcia

  Nie rozumiem dlaczego pisze się że to Komunikacja Miejska zakupiła. Gmina te autobusy zakupiła z naszych podatków, bo w 100% jest właścicielem KMŁ. Manipulacja informacją jak za komuny!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. kacperski

  Manipulowanie informacją przez UMK i panów Burmistrzów jest mistrzowskie. Zapominają dodać, że to gmina jest właścicielem spółki, a zyski KMŁ wynikają z dofinansowania przez gminę. Dobrze, że są nowe autobusy, tylko po co ta ściema.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *