Nowy samochód w OSP Łomianki
Wczoraj – 22 stycznia – strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach przywitali nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Scania P410.
Nowy nabytek przyjechał około godziny 22.15 – kierowany przez prezesa OSP Łomianki Bogdana Łacha – z Bielsko Białej, gdzie firma WISS wykonała specjalistyczną zabudowę.
Koszt samochodu to ponad 903 000 złotych z czego ponad połowa została pokryta ze środków Gminy Łomianki.
Były fajerwerki i szampan, który miał zabezpieczyć auto przed „zardzewienie”. Strażacy OSP nie kryli szczęścia z nowego sprzętu – „Cieszy bardziej cieszy niż wszystkie prezenty gwiazdkowe” mówił podekscytowany jeden ze strażaków…
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
13 komentarzy
Wyślij komentarz
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...
Długi weekend na Mazowszu!
Rowerem, kajakiem albo pieszo. Mazowsze to idealne miejsce dla wielbicieli zamków, skansenów, pałaców, meandrów rzek i...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #152
A w tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
14,99 proc. podwyżki za wodę i ścieki? ZWiK Łomianki wydał oświadczenie, ale nie odpowiedział na pytania
W trakcie dyskusji o zmianie taryf za usługi wodno-kanalizacyjne wielokrotnie padała liczba 14,99 proc. W związku z...


















Przypomnę że podobne fajerwerki powinny być wtedy gdy równie nowoczesny pojazd trafił dzięki Radnej Podolskiej i działaniom większości Rady Miasta Łomianki w zeszłej kadencji do OSP Dziekanów Polski.
Cieszy fakt że obie straże dostają sprżęt pozwalający chronić mieszkańców przed zagrożeniami
Adam czy o tym piszesz?http://www.lomianki.info/document.php?did=3441
Ewo oczywiście, tylko nie było to na tyle medialne by nagłaśniać to w Gaz-Łomie jako sukces Burmistrza.
Pradę powiedziawszy podstawił się wtedy do zdjęcia przyszły kandydat na radnego.
Wielu mieszkańców traktuje to jako nadużycie, ponieważ
niczego w tym kierunku nie robił. Nie obronił też Prezesa OSP przed problemami z pracą.
Na pewno powagi i splendoru, ani kandydatowi, ani urzędowi to nie przyniosło.
No ale każdy gra kartami które ma/kto to powiedział? Adaś?/
Nie widzę elyty. Czyżby OSP zrobiło psikusa elegancikowi w brązowych butach i sami postanowili świętować nowy samochód bez oficjalnego zadęcia. ?:))
Zdaje się że powoli wymykają się Piotrkowi rózne instytucje.
Przypomnę pierwsza powiedziała mu ,,Nie,, Podolska.
Fajny samochód, fajnie nagrany przyjazd. Panie Prezesie Bogdanie dobra robota, sprzętu przybywa. Tak trzymać!
Na przyjazd samochodu mógł przyjść każdy, a jak się komuś nie chciało, to jego problem. Nikt przed nikim drzwi nie zamyka.
Samochód z tego co widziałem nowoczesny i praktyczny. Teraz najważniejsze żeby nie był awaryjny.
Spokojnie, spokojnie już komitet wyborczy T.Dąbrowskiego sobie zrobi sweetfocie na tle samochodu. Nie przepuściliby takiej okazji 🙂
Ponad rok temu nowy samochód witali w OSP Dziekanów Polski. Ciekawe jak się sprawdza ten Iveco?
http://www.lomianki.info/document.php?did=3522
Dzięki Naszemu Panu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu Łomianki jak nigdy dotąd zmieniają się na lepsze, a zakup woza strażackiego jest dowodem na to że Burmistrz Tomasz Dąbrowski jest najlepszym Burmistrzm Łomianek w historii Łomianek.
Strażacy powinni teraz na każdym kroku i w każdej rozmowie dziękować i chwalić Naszego Pana Burmistrz Tmasza Dąbrowskiego, bo to dzieki jego zdolnościom menadżerskim i profesjonalnemu rządzeniu Łomiankami oraz jednostkami takimi jak OSP możemy cieszyć się z rozwoju Łomianek i polepszania warunków życia wszystkich mieszkańców podlegających Burmistrzowi Tomaszowie Dąbrowskiemu.
Czekamy teraz aby strażacy przyznali Burmistrzowi honorową odznakę, która należy się najlepszemu Burmistrzowi Łomianek.
Łomianki zmieniają się na lepsze!
Gratulacje. Udanego użytkowania, choć najlepiej jak najrzadziej.
Dlaczego gdy napisałem post o samochodzie specjalistycznym OSP Dziekanów zdjęto-ocenzurowano mi go/
Czyżby samochód z Dziekanowa był tabu? Może była w nie tej epoce?
Fantastyczna wiadomość. Gratulacje dla strażaków!
A z tymi honorami i odznakami to nie żartujcie. Bur.Dąbrowski co miesiąc dostaje potężne wynagrodzenie, więc niech pracuje, to jego obowiązek. Co do tych „zmian na lepsze” to też mam mieszane odczucia. Więcej propagandy niż roboty, ale jak widać ludzie to kupują. OK. Demokracja.
Zresztą gratulacje należą się strażakom, bo to oni zdrowiem i życiem ryzykują biorąc udział w akcjach, a nie Bur.Dąbrowski siedząc w gabinecie z sekretarką.
Brawo strażacy! Brawo WY!
Przypomnę pierwszy nowej generacji pojazd specjalistyczny w poprzedniej kadencji dzięki pomocy radnych poprzedniej kadencji, nie zważając na krytykę i opór swojego klubu
wywalczyła dla OSP Dziekanów Polski pani radna Elżbieta Podolska.Feta była podobna do tej na zdjęciu. Pokazała że można gdy się chce zrobić coś dla mieszkańców.
Później pod jej sukces medialnie podłączyli się różni kandydaci do wyborów, można ich zobaczyć w Gaz-Łomie i na zdjęciach z wmurowania kamienia węgielnego pod rozbudowę szkoły w Dziekanowie Polskim.
W sumie wszystkie działania w tym pozyskiwanie sprzętu dla chroniących nasze bezpieczeństwo jest celem nadrzędnym. Bardzo dobrze oby więcej takich sukcesów.