www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

O bezpieczeństwie w Dąbrowie…

26 marca 2014 roku w Łomiankach punktualnie o 18.00 odbyło się spotkanie z mieszkańcami osiedla Dąbrowa Zachodnia i Dąbrowa Leśna. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mieszkańcy mieli okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa, działania Policji i samorządu oraz poruszyć nurtujące ich problemy.
Przekazane informacje i uwagi będą pomocne policjantom w wypracowaniu nowych metod eliminowania zgłoszonych zagrożeń i pomogą w dalszym podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa na terenie łomiankowskiej gminy.

Wczoraj o 18.00 w restauracji „Lemon Tree” w Łomiankach odbyło się spotkanie z mieszkańcami osiedla Dąbrowa Zachodnia i Dąbrowa Leśna z udziałem Komendanta Powiatowego Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach mł. insp. Waldemara Perdiona. Przy prezydialnym stole, w kierunku którego padały pytania z dziedziny bezpieczeństwa, zasiedli również Komendant Komisariatu Policji w Łomiankach kom. Tomasz Niedźwiedzki wraz z zastępcą kom. Robertem Knapem, Burmistrz Łomianek Pan Tomasz Dąbrowski wraz z Zastępcą Burmistrza Panem Piotrem Rusieckimi, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach asp. Robert Zaporski oraz Komendant Straży Miejskiej w Łomiankach Jarosław Moskalenko.

Po przedstawieniu i przywitaniu zaproszonych gości prezentację dotyczącą stanu bezpieczeństwa na terenie osiedla Dąbrowa Zachodnia i Dąbrowa Leśna zaprezentował Komendant Komisariatu Policji w Łomiankach kom. Tomasz Niedźwiedzki. Na wstępie komendant przedstawił informacje ogólne dotyczące zakresu i specyfiki działania komisariatu, stanie etatowym. Chwilę później odniósł się do szczegółów pracy i wyników podległych mu policjantów przekładających się na bezpieczeństwo mieszkańców gminy. W dalszej części spotkania zgromadzeni na sali mieszkańcy mogli już zabrać głos i dzielić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami oraz zadawać pytania, na które odpowiadali zaproszeni goście.

Spotkanie miało na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwoliło także na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach. Przekazane informacje i uwagi będą pomocne policjantom w wypracowaniu nowych metod eliminowania zgłoszonych zagrożeń i pomogą w dalszym podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy.

/ego/
KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

O bezpieczeństwie w Dąbrowie...

O bezpieczeństwie w Dąbrowie...

O bezpieczeństwie w Dąbrowie...

O bezpieczeństwie w Dąbrowie...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. kix

  Chyba na 18 osób na spotkaniu 8 funkcyjnych na służbie. Faktycznie zorganizowano super, w małej knajpce w małym gronie.
  KPP napisał raport wg. typowego szablonu.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. fijołek

  Coś na sesji bredził gruby z Dąbrowy że to on był organizatorem tego spotkania? rzeczywiście był tłum! odwalili kawał roboty pogadali we własnym gronie i tyle.
  Tylko czemu jeszcze nie ma relacji ze spotkania w gazłomie????

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *