www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

O co z szarżą chodziło?

Podczas ostatniego posiedzenia Komisji Społecznej została przedstawiona koncepcja organizacji imprezy plenerowej – Szarży Ułanów Jazłowieckich.

Na posiedzenie przybyli przedstawicieli Stowarzyszeń – Nasze Łomianki oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku (pomysłodawcy imprezy), Burmistrz Rusiecki oraz Paweł Rozdżestwieński z Fundacji Polonia Militaris (jak się okazało człowiek odpowiedziany za stronę merytoryczną organizowanej inscenizacji).

Jak poinformował Burmistrz Rusiecki organizacja szarży rwa już od kilku miesięcy. Pan Rozdżestwieński zapewniał o swoich kompetencjach i celowości organizacji takich imprez.

Prezentacja miała na celu przekonać radnych do przesunięć w budżecie pozwalających na wydanie 100 000 zł na wrześniową imprezę. Decyzja dotycząca budżetu miała zapaść 19.05.2011 roku podczas Sesji Rady Miejskiej.

Jak sie okazało – zarówno Urząd jak i Piotr Rozdżestwieński nie przekonali radnych co celowości przeznaczenia 100 000 złotych na organizację inscenizacji, czemu wyraz radni dali podczas VII Sesji Rady Miejskiej..

Czy to koniec tematu szarży 2011? Nieoficjalnie – nie.

redakcja@lomianki.info

O co z szarżą chodziło?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *