www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Od 25 lat – nie musisz, możesz….

Stowarzyszenie Przyjaciół Łomianek PRACOWNIA ŁOMIANKI w myśl autorskiego hasła „od 25 lat – nie musisz, możesz…” nie musiało, a zrobiło mały happening.

Łomiankowskie słupy ogłoszeniowe z okazji 4 czerwca zostały „ubrane” w kolorowe plakaty, upamiętniające 25. rocznicę wyborów z 1989 roku.

Jak Wam się podoba pomysł? Stowarzyszenie PRACOWNIA ŁOMIANKI zachęca do zrobienia zdjęcia typu „selfie” z plakatem i wrzucajcie na FACEBOOK z tagiem #25lat 🙂

Od 25 lat - nie musisz, możesz....

Od 25 lat - nie musisz, możesz....

Od 25 lat - nie musisz, możesz....

Od 25 lat - nie musisz, możesz....

Od 25 lat - nie musisz, możesz....

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. fijołek

  Dziś rano zostałem mile zaskoczony kolorowymi słupami ogłoszeniowymi oklejonymi plakatami.Super pomysł, brawo dla Pracowni Łomianki, to jedyny akcent wolności w naszym mieście, jakoś władze gminy zapomniały o tym wydarzeniu tak ważnym dla wszystkich, SZKODA.
  Okazało się że jest w Łomiankach grupa ludzi którym się coś jeszcze chce się robić w tym naszym grajdole pełnym nienawiści i pogardy dla innych.
  Cieszmy się razem. DZIĘKUJĘ.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Anna

  Genialne hasło. Trafia w sedno tego, o co walczyli nasi rodzice 25 lat temu i wcześniej.
  Ludzie, Polacy, mimo, że nie muszę, mogę bez wahania napisać – KOCHAM WAS! KOCHAM POLSKĘ!

  0
  0
  Odpowiedz
 3. entomol

  Świetne hasło i świetny happening. Brakuje mi takich akcji w Łomiankach 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 4. asdfghj

  Tylko sie lemingi nie posikajcie ze szczescia. Dobze ze Nasz Pan Burmistrz Tomasz Dabrowski sie nie wyglupia z taka rocznicza i nie zawraca nam glowy takimi glupotami na stronie oficjalnej

  0
  0
  Odpowiedz
 5. entomol

  Ojej, a nawet nasza lokalna szkoła zajęła się dziś „takimi głupotami”. Kurcze, co to będzie, przez takie podejście szkoła wychowa nam nowe pokolenia lemingów 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 6. kot w worku

  Ja się nie obrażę na takie wychowanie moich dzieci 🙂

  A co do wpisu asdfghj IP: 50.7.139.* to – czasem mam wrażenie, że pisząc takie teksty chcesz świadomie obrazić burmistrza albo zniechęcić do niego mieszkańców. Bo nikt w miarę świadomy tego typu wpisów nie przyjmuje chyba na poważnie.

  A wracając do akcji wieszania plakatów z okazji 4 czerwca – tego typu akcji, spontanicznych, pozytywnych, nieszablonowych, nie ubranych w instytucjonalne ramy potrzeba w Łomiankach więcej.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. fijołek

  No i po świętowaniu, asdfghj IP:50.7.139 możesz posikać się ze szczęścia, plakaty były ale się zakleiły, ciekawe kto wydał takie polecenie? może być dumny, udało się już nic nie przeszkodzi w potańcówce pod Patronatem Pana Burmistrza:(

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *