www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Od lat pracuje z ludźmi i dla ludzi

W miniony poniedziałek – 21 marca – w sali konferencyjnej zakładów POLMO odbyło się spotkanie mieszkańców Łomianek z posłanką .Nowoczesnej – Kornelią Wróblewską. Posłanka opowiadała m.in. o pracy w Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, w której zajmuje się przede wszystkim pracą na rzecz osób niepełnosprawnych.

Posłanka mówiła też o kuluarach pracy w Sejmie RP – o rozczarowaniach ale i o zamierzeniach i pomysłach… które wynikają bezpośrednio z problemów z jakimi zgłaszają się do niej zwykli obywatele. Wspomniała o tym jak trafiła, po latach pracy społecznej, po studiach teologicznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, do polityki.

Według Wróblewskiej praca w Sejmie, w komisji dotykającej spraw społecznych, powinna być oderwana od polityki, a nie jest. Podkreślała niejednokrotnie, że pomysły posłów niezależnych od obecnej władzy są odrzucane, nawet te które są bardzo zbliżone do pomysłów, które partia PiS zgłaszała będąc w opozycji w zeszłej kadencji.
Niestety jest to bardzo przykre, że sprawy społeczne i często problemy zwykłych ludzi są wykorzystywane do walki politycznej, zamiast wspólnego szukania najlepszych rozwiązań… – mówiła Wróblewska.

Wszyscy mieszkańcy Łomianek zainteresowani sprawami społecznymi mogą się kontaktować z posłanką Kornelią Wróblewską w jej biurze poselskim przy ul. Urbanistów 3 w Warszawie lub tel. 730-267-273, 730-267-272, email: kornelia.wroblewska@nowoczesna.org

Od lat pracuje z ludźmi i dla ludzi

Od lat pracuje z ludźmi i dla ludzi

Od lat pracuje z ludźmi i dla ludzi

Od lat pracuje z ludźmi i dla ludzi

Od lat pracuje z ludźmi i dla ludzi

Od lat pracuje z ludźmi i dla ludzi

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. arbi

  No tłumów to tam nie było. I dobrze. Ja się cieszę. Nie wystarczy jedynie krzyczeć o „łamaniu demokracji” i nawoływać do wyjścia na ulicę.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. pytanie do posłanki z Nowoczesnej

  Ciekawe czy posłanka Nowoczesnej też dostanie od burmistrza Dąbrowskiego lokal i kwiaty na powitanie tak jak dostali politycy Pisu?
  Albo może chociaż sale w icds lub domu kultury na następne spotkanie? Czy burmistrz tylko faje jednej opcji politycznej?

  Czy zabiegała o to?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. odp-arbi

  Arbi nie liczy się ilość ale jakość. Tłumy pewnie były tego samego dnia w innym miejscu jak nasz kochany burmistrz przekazywał lokal i kwiaty (lokal pewnie bezpłatnie) posłane i senatorowiz pis i to był hit tego dnia. Nowoczesna liczy tylko na siebie i z pewnością za wynajem sali uczciwie zapłaciła.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Anonim

  W nosie mam „naszego” burmistrza.
  Ja nie lubię nowoczesnej. Nie zgadzam się z ich postępowaniem i poglądami. Kolejność nie jest przypadkowa.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. pajkrz

  sali nie dał PISowi za darmo zapłacą za nią wszyscy mieszkańcy Łomianek. a to odbyło się tak jak w starym powiedzeniu ,, szczery Maciek z cudzej torby ,,

  0
  0
  Odpowiedz
 6. pasters

  Proszę sprawi, że tyle ofert będzie i tutaj – http://www.gowork.pl/praca Patrzcie po miastach. Czemu mając takie otoczenie w dalszym ciągu Łomianki mają problemy z zatrudnieniem pracowników?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *