Odwołane zajęcia w Domu Kultury
Jak informauje Dom Kultury w łomiankach…
Wszystkie zajęcia oprócz zajęć tanecznych Szkoły Tańca Grawitacja i Happy Dance Studio oraz zajęć muzycznych Pana Śliwczaka odbywające się w ramach działalności Domu Kultury zostają czasowo wstrzymane.
O ewentualnym przeniesieniu wybranych zajęć do innych lokalizacji poinformujemy Państwa na stronie internetowej (www.kultura.lomianki.pl).
Wpłaty za zajęcia, które nie odbędą się w wyniku zaistniałej sytuacji zostaną przeniesione na poczet następnego miesiąca. W przypadku rezygnacji uczestnika z zajęć prosimy o przesłanie podania na adres mailowy reklamacje@kultura.lomianki.pl wraz ze wskazaniem numeru rachunku bankowego, na który ma być dokonany zwrot.
źródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
21 komentarzy
Wyślij komentarz
Cmentarz wojenny w Kiełpinie na zostać wyremontowany. Podpisano umowę
Gmina Łomianki podpisała umowę na przeprowadzenie prac konserwatorskich cmentarza wojennego w Kiełpinie, których...
Paczki świąteczne trafiły do potrzebujących mieszkańców Łomianek
Paczki świąteczne przygotowane przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej, Straży Miejskiej w Łomiankach, Urzędu...
Tradycyjnie przy Urzędzie Miejskim odbyła się „Wielkanoc u Burmistrza”
Jak co roku przed Świętami urzędnicy zaprosili mieszkańców na spotkanie. "Wielkanoc u Burmistrza" zgromadziła na placu...
Dyskusyjny Klub Książki – czytelnicze wtorki w Bibliotece Publicznej w Łomiankach
Od 2012 roku, w Bibliotece Publicznej w Łomiankach działa Dyskusyjny Klub Książki – miejsce spotkań pasjonatów...
Benefis artystyczny Ewy Czartoryskiej-Stanisławskiej
Ewa Czartoryska-Stanisławska obchodziła pod koniec marca swój benefis artystyczny 40-lecia pracy zawodowej, który...
Pierwszy Turniej Sołectw i Osiedli – 10 drużyn i 120 piłkarzy
Aż 10 drużyn i 120 zawodników wzięło udział w Turnieju Sołectw i Osiedli w piłce nożnej, który odbył się na boisku...
Młodzi Reżyserzy – na darmowe warsztaty zaprasza Rada Młodzieżowa
Rada Młodzieżowa w Łomiankach organizuje cykl darmowych warsztatów filmowych dla młodzieży. Spotkania odbywają się w...
Kończysz szkołę podstawową? Liceum w Łomiankach zaprasza!
1 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Wojtyły w Łomiankach odbył się dzień otwarty. Przyszli kandydaci,...
„Kiełpińskie Inspiracje” – powstaje Koło Gospodyń Wiejskich w Kiełpinie
2 kwietnia 2025 roku w świetlicy w Dziekanowie Leśnym odbyło się spotkanie założycielskie nowej inicjatywy sąsiedzkiej...
Czy Dąbrowski w związku z zamknięciem Domu Kultury nie będzie musiał zwracać pieniędzy unijnych które gmina dostała na rozbudowę obiektu !!!
Jak Dąbrowski odda to w porządku. Takiej głupoty jaką robi już dawno nie widziałem. Niestety jeśli już to my będziemy musieli oddać.
Jeśli potrzebują Państwo wynająć salę na zajęcia – zapraszamy do Kokko Art w Łomiankach:
http://www.kokkoart.pl
Odwoływanie PŁATNYCH zajęć w Domu Kultury, w którym są cały czas pracownicy jest co najmniej niegospodarnością.
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,radni-lomianek-nie-dali-dotacji-burmistrz-zamknal-dom-kultury,108366.html
Działający link… 😉
Wyrzucic tych wszystkich radnych i przewodniczacego.Precz ,bo nie działacie dla naszego dobra!!!!!!!!!!!!!!!!
Olek, nie tak szybko. Uspokój się. Zastanów się co proponujesz. Rada ma swoje uprawnienia, do nich należy kontrola na co idą pieniądze w jednostkach Gminy, przyznane przez Radę w ramach budżetu.
Kontrolę wysłali – a Urząd Dom Kultury po prostu zamknął i udaje głupiego. Widocznie wykalkulowali sobie Panowie w Urzędzie, ze taka awantura im się opłaci.
Takie hasła typu „precz”, to sobie zostaw na prywatne dyskusje.
Nie dajmy się ogłupić, to Burmistrz rękami dyrekcji zamknął Dom Kultury i do tego w sposób niezwykle arogancki.
Wyrzucić tych wszystkich radnych i przewodniczacego.Pecz,bo nie działacie dla dobra mieszkanców wszystko blokujecie,nic wam się nie podoba co zadecyduje burmistrz.Mieszkańcy maja dość waszych płytkich wypowiedzi na sesjach.Myślicie ,że ludzie są ślepi i głusi ?
A ja myślę,że nie ma współpracy Burmistrz -Radni ponieważ Dąbrowski nie dał im stołka W-ce Burmistrza ,ą konkretnie P.Grądzkiemu.
Ta strona lomianki info i gazetka lomianki info to propaganda widać po komentarzach nie jesteście obiektywni wszędzie kolesiostwo, awantury.Co za miasto ?Co za ludzie ?Mam nadzieję,ze w przyszłych wyborach bedą wielkie zmiany i wszystko się zmieni NA LEPSZE.
No nie. Większość w Radzie Miasta nazywacie „opozycją”, a mniejszość nazywacie Radą ? Awantury na sesjach wywołują zwolennicy mniejszości, to widać na video z posiedzeń. Gazeta Łomankowska.pl to istna propaganda mniejszości reprezentującej Burmistrza, wydawana nota bene za pieniądze nas wszystkich.
Nadal propaganda i wszczynanie awantur.
Burmistrz Tomasz Dąbrowski to przykład kulturalnego i dobrego gospodarza łomianek -tylko tak dalej Panie Burmistrzu większość mieszkańców jest za Panem ,bo Łomianki sie rozwijaja -popieram w 100%
Tak, tak super burmistrz, który ucieka przed mieszkańcami i zamyka Dom Kultury. Zamiast rozmawiać wywala z pracy urzędników i teraz też próbuje szantażować wszystkich. Może ta rada mi się nie podoba ale Dąbrowski to dno kompletne.
Tak sobie wykombinował, że jak zamknie Dom Kultury to nie będzie kontroli i nikt niczego nie odkryje. Bo tam może jakieś przewałki robili.
do mieszkanki Łomianek
droga pani proszę zdjąć różowe okulary
Burmistrz Dąbrowski -Najlepszy Gospodarz Łomianek
każdy ma prawo mieć własne zdanie jak dla mnie tak źle jak jest teraz jeszcze nie było ale to moje zdanie i mam do niego prawo jako długoletnia mieszkanka
A co jest niby tak żle?
Do Mieszkanki Łomianek – Szanowna Pani, czy Pani wie w jakim świecie, przepraszam, w jakim grajdole Pani żyje? A może wraca Pani tu tylko co wieczór spać, a resztę czasu spędza na oświetlonych, wyasfaltowanych ulicach, w instytucjach, klubach, teatrach i knajpach podłączonych do kanalizacji, na spotkaniach w Warszawie? Pewnie tak, dlatego nie dostrzega Pani łomiankowskiej codzienności tonącej w ciemnościach, błocie, znikającej w dziurach na drogach lub tonącej w bagnie wylewającym się po każdej sesji Rady czy po, co i rusz mądrzejszym, posunięciu burmistrza. Nie starzy górale, ale starsi (stażem) mieszkańcy Łomianek kiwają smutno głowami \”Tak źle jeszcze nie było\””, a mnie ręce opadają.”
Łomianki sa piękne.Nowe ulice pokryte asfaltem wspaniały burmistrz tylko rada do bani hahahahhahhahah.
Tak cały najwyższy aparat urzędu,to kompromitacja gminy Łomianki i wstyd na całą Polskę.Takie rządy do bani.