www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Odwołane zajęcia w Domu Kultury

Jak informauje Dom Kultury w łomiankach…

Wszystkie zajęcia oprócz zajęć tanecznych Szkoły Tańca Grawitacja i Happy Dance Studio oraz zajęć muzycznych Pana Śliwczaka odbywające się w ramach działalności Domu Kultury zostają czasowo wstrzymane.
O ewentualnym przeniesieniu wybranych zajęć do innych lokalizacji poinformujemy Państwa na stronie internetowej (www.kultura.lomianki.pl).

Wpłaty za zajęcia, które nie odbędą się w wyniku zaistniałej sytuacji zostaną przeniesione na poczet następnego miesiąca. W przypadku rezygnacji uczestnika z zajęć prosimy o przesłanie podania na adres mailowy reklamacje@kultura.lomianki.pl wraz ze wskazaniem numeru rachunku bankowego, na który ma być dokonany zwrot.

źródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

Odwołane zajęcia w Domu Kultury

Odwołane zajęcia w Domu Kultury

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

21 komentarzy

 1. Jacek

  Czy Dąbrowski w związku z zamknięciem Domu Kultury nie będzie musiał zwracać pieniędzy unijnych które gmina dostała na rozbudowę obiektu !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. arbi

  Jak Dąbrowski odda to w porządku. Takiej głupoty jaką robi już dawno nie widziałem. Niestety jeśli już to my będziemy musieli oddać.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Kokko Art

  Jeśli potrzebują Państwo wynająć salę na zajęcia – zapraszamy do Kokko Art w Łomiankach:
  http://www.kokkoart.pl

  0
  0
  Odpowiedz
 4. węgier

  Odwoływanie PŁATNYCH zajęć w Domu Kultury, w którym są cały czas pracownicy jest co najmniej niegospodarnością.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Olek

  Wyrzucic tych wszystkich radnych i przewodniczacego.Precz ,bo nie działacie dla naszego dobra!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 6. holahola

  Olek, nie tak szybko. Uspokój się. Zastanów się co proponujesz. Rada ma swoje uprawnienia, do nich należy kontrola na co idą pieniądze w jednostkach Gminy, przyznane przez Radę w ramach budżetu.
  Kontrolę wysłali – a Urząd Dom Kultury po prostu zamknął i udaje głupiego. Widocznie wykalkulowali sobie Panowie w Urzędzie, ze taka awantura im się opłaci.
  Takie hasła typu „precz”, to sobie zostaw na prywatne dyskusje.
  Nie dajmy się ogłupić, to Burmistrz rękami dyrekcji zamknął Dom Kultury i do tego w sposób niezwykle arogancki.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Olek

  Wyrzucić tych wszystkich radnych i przewodniczacego.Pecz,bo nie działacie dla dobra mieszkanców wszystko blokujecie,nic wam się nie podoba co zadecyduje burmistrz.Mieszkańcy maja dość waszych płytkich wypowiedzi na sesjach.Myślicie ,że ludzie są ślepi i głusi ?

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Mieszkanka Łomianek

  A ja myślę,że nie ma współpracy Burmistrz -Radni ponieważ Dąbrowski nie dał im stołka W-ce Burmistrza ,ą konkretnie P.Grądzkiemu.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Anonim

  Ta strona lomianki info i gazetka lomianki info to propaganda widać po komentarzach nie jesteście obiektywni wszędzie kolesiostwo, awantury.Co za miasto ?Co za ludzie ?Mam nadzieję,ze w przyszłych wyborach bedą wielkie zmiany i wszystko się zmieni NA LEPSZE.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. holahola

  No nie. Większość w Radzie Miasta nazywacie „opozycją”, a mniejszość nazywacie Radą ? Awantury na sesjach wywołują zwolennicy mniejszości, to widać na video z posiedzeń. Gazeta Łomankowska.pl to istna propaganda mniejszości reprezentującej Burmistrza, wydawana nota bene za pieniądze nas wszystkich.
  Nadal propaganda i wszczynanie awantur.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Mieszkanka Łomianek

  Burmistrz Tomasz Dąbrowski to przykład kulturalnego i dobrego gospodarza łomianek -tylko tak dalej Panie Burmistrzu większość mieszkańców jest za Panem ,bo Łomianki sie rozwijaja -popieram w 100%

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Robert

  Tak, tak super burmistrz, który ucieka przed mieszkańcami i zamyka Dom Kultury. Zamiast rozmawiać wywala z pracy urzędników i teraz też próbuje szantażować wszystkich. Może ta rada mi się nie podoba ale Dąbrowski to dno kompletne.

  Tak sobie wykombinował, że jak zamknie Dom Kultury to nie będzie kontroli i nikt niczego nie odkryje. Bo tam może jakieś przewałki robili.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. a.:)

  do mieszkanki Łomianek
  droga pani proszę zdjąć różowe okulary

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Mieszkanka Łomianek

  Burmistrz Dąbrowski -Najlepszy Gospodarz Łomianek

  0
  0
  Odpowiedz
 15. a.:)

  każdy ma prawo mieć własne zdanie jak dla mnie tak źle jak jest teraz jeszcze nie było ale to moje zdanie i mam do niego prawo jako długoletnia mieszkanka

  0
  0
  Odpowiedz
 16. do#a

  A co jest niby tak żle?

  0
  0
  Odpowiedz
 17. U-la

  Do Mieszkanki Łomianek – Szanowna Pani, czy Pani wie w jakim świecie, przepraszam, w jakim grajdole Pani żyje? A może wraca Pani tu tylko co wieczór spać, a resztę czasu spędza na oświetlonych, wyasfaltowanych ulicach, w instytucjach, klubach, teatrach i knajpach podłączonych do kanalizacji, na spotkaniach w Warszawie? Pewnie tak, dlatego nie dostrzega Pani łomiankowskiej codzienności tonącej w ciemnościach, błocie, znikającej w dziurach na drogach lub tonącej w bagnie wylewającym się po każdej sesji Rady czy po, co i rusz mądrzejszym, posunięciu burmistrza. Nie starzy górale, ale starsi (stażem) mieszkańcy Łomianek kiwają smutno głowami \”Tak źle jeszcze nie było\””, a mnie ręce opadają.”

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Anonim

  Łomianki sa piękne.Nowe ulice pokryte asfaltem wspaniały burmistrz tylko rada do bani hahahahhahhahah.

  0
  0
  Odpowiedz
 19. do bani

  Tak cały najwyższy aparat urzędu,to kompromitacja gminy Łomianki i wstyd na całą Polskę.Takie rządy do bani.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *