www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ogórkową i klopsikami w wyrok sądu

Radny Marcin Etienne z klubu „radnych niezależnych” informuje pokazując tablicę z wyrokami sądu, że „burmistrz Dąbrowski łamie prawo”.

W odpowiedzi na takie informacje pracownik burmistrza Tomasza Dąbrowskiego wniósł, ku uciesze „radnych burmistrza”, na salę obrad – jadłospis.
Szczególnie dumny z informacji o klopsikach i ogórkowej był radny Paweł Słupski Kartaczowski – przewodniczący klubu „radnych burmistrza”. Po zakończeniu Sesji wynosząc tablicę, mimo, że nie wykazywał zbytniego zażenowania tym co niesie, to nie chciał by mu zrobić z jadłospisem pamiątkowego zdjęcia.

Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Krystecki – odpowiedzialny za prowadzenie Sesji Rady Miejskiej oraz powagę jaka przysługuje temu wydarzeniu – poderwał się by przeczytać zaproponowane przez swoich kolegów menu i… nie zareagowawszy wrócił na miejsce. Czyżby liczył na bardziej wykwintne propozycje? 🙂

Tak to właśnie bywa na Sesjach Rady Miejskiej. Z jednej strony wyroki sądu, z drugiej ogórkowa i klopsiki… chyba w jasny sposób pokazują kto ma jaki stosunek do prawa.

Ogórkową i klopsikami w wyrok sądu

Ogórkową i klopsikami w wyrok sądu

Ogórkową i klopsikami w wyrok sądu

Ogórkową i klopsikami w wyrok sądu

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Gorycz słów

  Ten Kartoczewski to nadzwyczajnie dyspozycyjna i bezwarunkowo posłuszna istota obozu P-R. Panie Słupski-K radnym się bywa a człowiekiem się jest albo nie jest.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. nieznajomy

  On niestety żyjąc w chmurach i z dala od problemów ….
  Może inaczej, byt kształtuje świadomość.
  Na zapytanie o jego stosunek do PR,cóż każda sroka swój ogonek chwali. Biedny nie wie że nie jest podmiotem w tej rozgrywce,łudzi się że będzie tak pięknie do emerytury.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *