www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

OPEN HEART w Jacksie

Po serii niezwykle udanych koncertów charytatywnych w Lemon Tree, tym razem Martin Simon i Wojciech Madajski zapraszają na koncert do Jacks Łomianki.

Cała akcja OPEN HEART organizowana jest na rzecz chorego na chorobę SanFilippo rodzeństwa Adam i Lei z Łomianek.

Podczas piątkowego – 17 czerwca – koncertu wystąpią m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Majka Jeżowska, Aneta Figiel, Ewa Gil, Izabela Ziółek, Dorota Miśkiewicz, Marek Napiórkowski, Martin SImon i WOjciehc Madajski

OPEN HEART w Jacksie

OPEN HEART w Jacksie

OPEN HEART w Jacksie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. kurturalny

  TU LEPIEJ BYĆ !!!!!!!!!!!!!!!

  Letnie Kino Plenerowe
  Cykl letnich, bezpłatnych projekcji filmowych w plenerze
  „Bóg nie umarł”
  17 czerwca, godz. 21.30
  plac przy Centrum Kultury
  wstęp wolny

  Centrum Kultury rozwija się jak nigdy dotąd dzieki Panu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu i Dyrektorowi Miłoszowi Manasterskiemu!!!!!!!!

  ŁOMIANKI ZMIENIAJĄ SIĘ NA LEPSZE!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Powstrzymaj się z tą propagandą i daj ludziom pomóc potrzebującym.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Szacowny

  Znowu ten mało rozgarnięty garażowy grajek w… ma….i
  Złapał chałturę w przedszkolu w miejscowości Wykony Małe , facet nie odróżniał tonacji dur od moll, coś tam marudził że miał słabszy dzień ale mając wełnianą czapkę na saganie i wielgachny szal a był lipiec i gorąc jak w piekarniku A jak zaczął śpiewać to tak dawał po sąsiadach że organizator wyzwał go od gamoni zagroził nie wypłaceniem kasy ,tym bardziej że dzieci zaczęły popłakiwać i trząść się ze strachu .Coś tam bełkotał o mikrofonie że on tylko może na Tonsilu a tu jakiś mu nieznanej firmy mikrofon Shure GLX D24/Beta a w ogóle to mu się najlepiej śpiewa do tubki po paście do zębów .Coś potem gadał o artyzmie że specjalnie przemalował sobie szczecine na kolorowo i nabył po okazyjnej cenie płaszczyk z cieniuśkiej skórki tak jak jego idol i niedościgły wzór muzyczny Michał Wiśniewski . W drodze powrotnej w autobusie MPK linii podmiejskiej wspominał o swoim płaskostopiu i jaki ma to wpływ na jego głowę i że musi przez to nosić niebieskie buty , potem zmienił temat i zaczął coś nawijać o tym jak ciężko pracuje na budowie a on czuje że ma duży talent , przecież ogląda regularnie program ”mikrofon dla wszystkich” i wieczorynkę , chlapnął coś o zdjęciach jakie mu zrobiła ciotka Franka w pozach i minach swojego idola muzycznego Wiśnieskiego zamieszczonych na fejsie i wysłanych do Zenka Martyniuka z zespołu AKCENT fotki miały przekonać Zenka że są kolegami po fachu . Ze zdjęciami wysłał również zapytanie co zrobić żeby śpiewać tak ładnie jak Zenek . Zenek mu podobno odpisał > codziennie 45 minut klęczeć w kącie na grochu < gamoniu

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Tomek

  Najbardzi podobał mi się występ Majki Jezowskiej. Kobieta ma tyle w sobie energii, że nie mogę wyjść z podziwu! Reszta wykonawców też na wysokim poziomie.

  Brawo dla Pana Marcina i Pana Wojciecha oraz restaracji za zoragnizowanie takiej wspaniałem akcji charytarywnej.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Banda lansjerów na czele z Cerekwicką i pozostałymi błaznami.
  Jak chcecie pomóc to dajcie po 3000 tysiące z własnej kieszeni a nie grajcie dobrotliwych wujów myślących tylko jak się pokazać.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Entomol

  Przecież muzycy tym właśnie pomagają, że się „za darmo” pokazują, to jest ich cegiełka w akcję. Pomagają przyciągając ludzi z kasą. Oczywista oczywistość przecież 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 7. wolę pomóc

  To, że koncert charytatywny w Jacksie zgromadził znacznie więcej widzów niż „kino” przy Domu Kulury nie upoważnia nikogo do atakowania i obrażania artystów i organizatorów, którzy chcą pomóc chorym dzieciom.

  Te ataki są obrzydliwe!

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Monika

  Bardzo miły wieczór, w miłym towarzystwie i w ważnym celu.
  Hejterzy jak widać nawet przy takiej okazji sobie nie odpuszczają. Smutne, ale cóż, trzeba to ignorować.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *