www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Owocowy zawrót głowy!

Owoce to źródło witamin i składników mineralnych. Warto więc, aby na stałe zagościły one w diecie najmłodszych. O tym, jak smaczne i zdrowe one są przekonają się wszystkie dzieci, które w sobotę 24 września odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Łomianki.

Podczas quizu z wiedzy o owocach, każdy będzie mógł sprawdzić, czy zna odpowiedzi na takie pytania, jak: w jakim owocu jest najwięcej witaminy C, jak rośnie ananas lub dlaczego banany są krzywe. Najmłodsi będą również mogli wziąć udział w konkursie na znajomość smaków i zapachów. Czy uczestnicy zabawy rozpoznają z zamkniętymi oczami papaję, liczi lub jagody goi?

Atrakcją spotkania będą również warsztaty rzeźbienia w jabłkach. Każdy będzie miał szansę wyczarować z tych owoców pawia, węża czy jeża. Podczas spotkania w galerii handlowej wyłoniony zostanie również „Cytrynowy bohater”. Uczestnicy zabawy będą mieli za zadanie zjeść plasterek cytryny bez skrzywienia się.

Owocowe spotkanie odbędzie się w sobotę 24 września w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Zabawa rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 16.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Owocowy zawrót głowy!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *