www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

PASZTALENIEC GRZEGORZ ROMAN
– kandydat do Rady Miejskiej Łomianki

Informację o tym na jakie stanowisko kandydat kandyduje.
Kandyduję do Rady Miejskiej w Łomiankach z listy KWW Łączą Nas Łomianki, okręg nr. 1

Krótką informację o kandydacie.
48 lat, żonaty, ojciec dwóch synów; w Łomiankach mieszkam od 12 lat na osiedlu Dąbrowa Leśna; żona Małgorzata jest lekarzem stomatologiem i prowadzi własny gabinet.Ukńczyłem ekonomię na wydziale handlu zagranicznego SGPiS (obecnie SGH). Mimo, iż od samego początku byłem zwolennikiem ruchu solidarnościowego, którego ideały wolności, demokracji i swobód obywatelskich są mi bliskie, nigdy nie byłem członkiem żadnej partii. Społecznie realizowałem się poprzez pracę w organizacjach studenckich.
Jestem 1.prezesem i współzałożycielem stowarzyszenia jeździeckiego Szarża, które powstało po przekształceniu się klubu jeździeckiego, którego uprzednio byłem sekretarzem generalnym; w obu organizacjach zdobyłem pierwsze szlify w społecznej pracy dla dobra wspólnego. Od tego czasu do chwili obecnej pozostało mi też zamiłowanie do natury i sportu.

Co zrobiła Pani, co zrobił Pan dla Łomianek dotychczas?
Kilka lat temu, włączyłem się aktywnie w pracę Stowarzyszenia Ochrona Puszczy Kampinoskiej. Pracując społecznie w jego ramach walczę o zachowanie KPN-u, jako unikatowego na skalę europejską dziedzictwa narodowego, będącego integralną częścią Łomianek. Biegając kilka razy w tygodniu wciąż podziwiam piękno puszczy,której sąsiedztwo z naszym miastem sprawia, że życie w Łomiankach jest bardzo przyjemne.
Walcząc przeciwko chorej koncepcji budowy trasy mszczonowskiej, która stanowi ogromne zagrożenie dla przyszłości zarówno KPN, jak i Łomianek. Stwierdziłem, że oprócz walki z GDDKiA, przyszło mieszkańcom walczyć z własnym burmistrzem i obecną Radą, którzy z niejasnych powodów, wbrew woli wie?kszości mieszkańców uprawiają prywatę i walczą z własnymi wyborcami w sądach.

Co ma zamiar zrobić Pani / Pan dla Łomianek w przyszłości?
Jako radny chciałbym realizować program naszego komitetu KWW Łączą Nas Łomianki, szczegóły na: http://laczanaslomianki.pl a w szczególności moje cele to:
3 x TAK dla Łomianek:
– kanalizacja i wodociąg na całym obszarze miasta i gminy Łomianki
– zachowanie KPN-u dla Łomianek i Polski
– mieszkańcy wiedzą najlepiej co jest dla nich dobre i co im potrzeba – dość prywaty władzy
Kontakt: grzegorz.pasztaleniec@laczanaslomianki.pl

PASZTALENIEC GRZEGORZ ROMAN<br data-lazy-src=

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *