www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

PATRIOTYZM BURMISTRZA DĄBROWSKIEGO

Skończył się etap demokracji (…) – Tomasz Dąbrowski

Łomianki… BAAACZNOŚĆ!
MILCZEĆ! ŻADNEJ RADOŚCI!
TAŃCZYĆ, jak JA zagram! Na deskach.

Kiedy cała Polska świętuje swój największy narodowy sukces – obalenie komunizmu, obalenie sowieckiej okupacji połowy Europy – burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski – zakleja mieszkańcom usta starym bolszewickim zwyczajem.

Garstka lokalnych społeczników, z okazji tego Naszego Święta – postanowiła sprawić współmieszkańcom niespodziankę. W nocy z 3. na 4. czerwca – rozwiesiła na wszystkich łomiankowskich słupach ogłoszeniowych plakat:

OD 25 LAT NIE MUSISZ. MOŻESZ

Burmistrz T. Dąbrowski – w geście patriotycznym – wszystkie plakaty zakleił.

Czy to głupota, czy prowokacja? – cytując klasyka.

Cóż, nie on był patronem tej inicjatywy…

PATRIOTYZM BURMISTRZA DĄBROWSKIEGO

PATRIOTYZM BURMISTRZA DĄBROWSKIEGO

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

24 komentarze

 1. łahciM

  Taka Ruska :< retoryka, i Dąbrowskiego!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Maja

  Bardzo nieładnie ze strony burmistrza, bo akcja adekwatną i plakaty bardzo ładne. Jednak ton wypowiedzi pana Etinne trochę przesądzony. Zupełnie niepotrzebnie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Tekon

  Czas zakończyć tą Wojnę . Wybierzmy nowych młodych nie związanych ani z Burmistrzem ani z Przewodniczącym.
  Ludzi z pomysłami , którzy potrafią szukać tego co nas łączy a nie dzieli.
  Ludzi kompromisu i współpracują nie wojujących w każdym kto przeciwko nam.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Sąsiad

  Panie Etinne jest pan strasznie NUDNY czas już odejśc sasiad z Bajkowego.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. tymczasowy

  do sąsiada,
  Nie uważam,że pan Etienne jest nudny.
  Jest to kompetentny radny, w przeciwieństwie do włodarzy.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. też mieszkaniec

  Tekst Pana Etienne prawdziwy, zbyt delikatny, zrównoważony. Wstyd za to, co się stało, wstyd za związek zawodowy sekretarz i wiceburmistrza, wstyd za to, co się tu dzieje. I w końcu wielki wstyd, że na to pozwalamy.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. bez spiny ludziska

  Skończył się etap demokracji ? Przecież możecie głosować na nieudaczników z PO, to wam przez 10 lat załatwią 3,50zł (słownie trzy złote pięćdziesiąt groszy) na rozbudowę kanalizacji, ale za to oplakatują całe miasto, ale z waszych pieniążków. A jak będzie za mało to wezmą kredyt na te plakaty, bo musi być w mieście pięknie i kolorowo !

  0
  0
  Odpowiedz
 8. drkdk

  Na nieudaczników wcześniej oddano głosy i mamy teraz cyrk na sesjach,teatr jednego aktora w DK i melanż w gminie.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. zsali

  Po co nam kanalizacja, najważniejszy jest lanserka

  0
  0
  Odpowiedz
 10. dan3

  Do wyborów najważniejsze będą potańcówki i promocja kandydatow Ruseckiego i Dąbrowskiego ;l

  0
  0
  Odpowiedz
 11. gucio

  Panie Etienne – trzeba być naprawdę geniuszem, żeby zaplanować zaklejenie miejskich słupów z okazji 4 czerwca i przypuszczać, że przez najbliższy rok nikt Panu plakacików nie zaklei. Dom Kultury, którego na tym forum tak się nie lubi, robi więcej imprez niż kiedykolwiek, to i klei nowe plakaty. Ja wiem, wiem, że Wam to nie pasuje, bo lepiej jakby DK był zamknięty, to by nic na słupach nie wieszał.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. A.M.

  Ale słupy informacyjne nie są własnością Domu Kultury. I chyba nikt nie oczekiwał żeby plakaty (nie plakaciki) wisiały rok – wystarczyłby jeden dzień. Ostatecznie wystarczyłby jeden plakat Domu Kultury i potańcówek na słupie, a nie cały słup plakatów.
  I jeszcze gwoli ścisłości, nie były to plakaciki pana Etienne tylko plakaty stowarzyszenia Pracownia Łomianki.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. gucio

  Jeden dzień plakaciki kolegów pana Etienne wisiały:-) Więc skąd pretensje? Bo trzeba mieć pretensje o wszystko do władzy!!! Taka żelazna zasada tego portalu i jego Wspaniałych Współpracowników.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. A.M.

  Nie musisz, naprawdę nie musisz zaglądać oraz pisać na portalu, z którym się nie zgadzasz i który ci się nie podoba. Napiszę drukowanymi żeby przekaz był mocniejszy – NIE MUSISZ! 🙂

  A plakaty, śmiem twierdzić, zostały zaklejone z premedytacją. I twoje słowa Guciu mnie w tym jeszcze bardziej utwierdzają 🙂
  Rano 4 czerwca, na facebooku w grupie Łomianki wice burmistrz napisał, że to bardzo fajne plakaty, ok. 16 plakaty zaklejono, a wieczorem admin strony Łomianek na facebooku napisał, że to przez brak empatii człowieka, który rozwiesza afisze urzędu i trzeba było poinformować urząd o akcji, wtedy na pewno nikt by plakatów nie zakleił 😉 Boskie 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 15. gucio

  Proponuję zamknąć portalik nie będzie potrzeby zaglądania tutaj. A pytanie do autora – powiadomił ktoś Burmistrza, złożył prośbę, żeby nie zaklejać? A jakby zakleiła promocja Targi Minerałów to też byście wymyślili, że Burmistrz kazał?

  0
  0
  Odpowiedz
 16. A.M.

  Czyli odczuwasz potrzebę zaglądania tutaj? 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 17. czasna zmiany

  Klika rządząca Łomiankami od 20 lat nie może ścierpieć, że Burmistrz jest spoza ich układu. Stąd ciągłe ataki.Łomiankami przez 20 lat rządzi ta sama klika (min.radni Grącki, Berger). Efekty ich „pracy” każdy widzi. Małe miasteczka mają kanalizację,oświetlenie, chodniki, wszystko można załatwić prosto i szybko. A w Łomiankach wszystko szło jak po grudzie.Zam infrastruktury zadłużono gminę i wybudowano ICDS wielokrotnie drożej niż identyczne obiekty w innych miastach. Ale ta sprawa to zadanie dla CBA.Burmistrz Dąbrowski jest s układu i dlatego na niego są nieustanne ataki. Co zmieniło się za obecnego burmistrza każdy może sam ocenić, Ludzie widzą i oceniają. A klika przyspawana do stołków nie może znieść, że ich czas się kończy. Ludzie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i powiedzieli dość. O „dokonaniach” naszych radnych w ciągu 20 lat czytaj dalej lomiankiraze

  0
  0
  Odpowiedz
 18. magda 123

  Radni myślą,ze Dąbrowski nie wygra wyborów i zaoszczędzona kasa przez wstrzymywanie rozwoju miasta trafi po wyborach do ich kieszeni.Jakże oni sie mylą …

  0
  0
  Odpowiedz
 19. malpa

  Żenująca potańcówka na dechach w Kiełpinie.

  Może Kiełpin to nie Łomianki ale i nie Dziki Zachód , żeby słuchać kilka godzin muzyk country. DJ Żenada wlaczyl 1 płytę i jedyne czym byl zainteresowany to zawartością swojej szklanki z piwem. Kto wynajął i za czyje pieniądze taką miernotę.Wielokrotnie proszony o zmianę płyty, w końcu powiedział ze albo to albo nic no i w końcu się obraźl, zamknął blaszak na kłódkę i zakończył Potańcówkę w Kiełpinie. Mieszkańcy zawiedzeni rozeszli się do domów.
  Dziękujemy za takie atrakcje !!! Kolejny raz przekonałam się ze Kiełpin jest potrzebny tylko żeby płacić podatki i oddawać glosy. Myślę ze jaka Potańcówka na deskach takie będą glosy.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. Tomek

  Wszystkie te imprezki są raczej bardzo słabej jakości. Lepsze przytupy są pod Pomiechówkiem. Okazja jest spoko z chłopakami z budowy walnąć pół litra.

  0
  0
  Odpowiedz
 21. Malinowski

  Myślę że najgorszym Kierownikiem Domu Kultury była poprzednia szefowa ,ponieważ w swojej miłości do kultury zatrudniła obecnego trutnia który teraz na nią wylewa wiadro pomyj oceniając jej pracę jako:słabe zarządzanie DK i brak pomysłów.Tylko że ona wygrała konkurs na stanowisko Dyrektora a obecnego dostarczono w teczce.
  Przypominam że pierwszy Dyrektor p. Dyniewicz prowadził tę placówkę wzorowo

  0
  0
  Odpowiedz
 22. komu to potrzebne

  Te potańcówki potrzebne są jak dziura w moście.Szkoda na nie pieniędzy i zmarnowanego czasu.

  0
  0
  Odpowiedz
 23. Lemur

  Droga #Małpo, potańcówka w Kiełpinie nie odbyła się. Została odwołana ze względu na pogodę. Nie obciążaj organizatorów za to, że padał deszcz. Potańcówka w Kiełpinie ma się odbyć w innym terminie. Drogi #Tomku nie byłeś na żadnej to nie wiesz, muzyka jest dobra i różnorodna, dj jest świetny a ludzie się fajnie bawią #komu to porzebne – właśnie ludziom jest potrzebne. Jest mnóstwo osób, do Kiełpina też przyszli, choć pogoda była zła. Ludzie się świetnie bawią i o to chodzi. #Malinowski nie obrażaj Dyrektora Domu Kultury, ani jego poprzedników, bo w teczce to się przywozi ludzi z zewnątrz, a nie wieloletnich pracowników. Takiego Domu Kultury, w którym się tyle dzieje nie było i to jest najlepsza miara pracy obecnego dyrektora. I nie pisz o wiadrze pomyj, bo pomyje to ty własnie wylewasz.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. oburzony

  To zaklejenie plakatów Stowarzyszenie przez …. – no właśnie kogo? To zwykłe świństwo. Nic więcej.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *