www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Paweł Bohdziewicz rezygnuje z urzędu

Paweł Bohdziewicz zrezygnował z pełnienia funkcji zastępcy burmistrza ds. technicznych w Urzędzie Miejskim w Łomiankach.

Poniżej treść oświadczenia, które wydał…

Szanowni Państwo

W dniu 30 marca 2021 roku na ręce Pani Burmistrz Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak złożyłem rezygnację z funkcji zastępcy burmistrza ds. technicznych, którą pełniłem prawie 2,5 roku. Moja rezygnacja jest podyktowana dążeniem do samorealizacji i potrzebą ciągłego rozwoju oraz dalszego podnoszenia kompetencji zawodowych. Przede mną nowe wyzwania, związane bezpośrednio z moim wykształceniem i zainteresowaniami.

Jestem bardzo wdzięczny za szansę, którą otrzymałem i za możliwość uczestniczeniaw realizacji wielu fascynujących i niekiedy trudnych projektów. Dziękuję przede wszystkim pani Burmistrz, która zaufała mi i powierzyła ważną część zadań w gminie. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali, dzielili się ze mną wiedzą i doświadczeniem – pracownikom urzędu, mieszkańcom gminy i ludziom, którym miałem przyjemność spotkać w tym czasie.

Wciąż pozostaję mieszkańcem Łomianek i w tej roli zamierzam wspierać urząd i mieszkańców w rozwoju naszej gminy. Jestem i będę do dyspozycji każdego, kto uzna to za potrzebne.

Wierzę, że wszyscy, którzy szli wspólnie z nami do wyborów wciąż pamiętają na czym najbardziej nam zależało: dobro mieszkańców – nie własne interesy! Wiem, że ta zasada niezmiennie przyświeca Pani Burmistrz, ale by działać potrzebuje wsparcia Rady Miejskiej, która jest organem uchwałodawczym w samorządzie.

Wszystkim Państwu i sobie życzę dalszego rozwoju Łomianek, jestem przekonany, że przyjęliśmy właściwy kierunek.

Pozostaję do dyspozycji

Paweł Bohdziewicz
zastępca burmistrza ds. technicznych

źródło: UM Łomianki

Paweł Bohdziewicz rezygnuje z urzędu

Paweł Bohdziewicz rezygnuje z urzędu

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

15 komentarzy

 1. dziękuję!

  Panie Burmistrzu dziękujemy za zabieganie o dofinansowanie inwestycji w Dziekanowie. To pierwszy raz kiedy ktoś z urzędu się zanteresował losem naszego sołectwa.
  Jestem pewien, że z takimi kwalifikacjami znajdzie Pan dobrą pracę.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Burmistrz musi odejść

  Wice burmistrz zrezygnował. Ciekawe kiedy zrezygnuje Pani Burmistrz MZP… Ciekawe, kteraz będzie merytorycznie zarządzał i nadzorował realizację inwestycji w naszek gminie, bo chyba nie osobiście Pani Burmistrz… Ta ekipa rządząca Łomiankami to według mojej oceny,jedna wielka Porażka…

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Magda

  Bardzo piękne i dyplomatyczne pożegnanie się z urzędem,w tle są ponoć i inne odejścia ważnych dla prawidłowego funkcjonowania UM urzędników,zapewne też w celu rozwiania swojej kariery zawodowej.
  A rzeczywistym powodem może być fakt, nie utożsamianie się ze sposobem zarządzania UM.Zakończę taką myślą nie do końca zrozumiałą dla niewtajemniczonych. Ileż jeszcze ta ekipa wyrządzi szkód mieszkańcom,pracownikom i miastu, do wyborów sporo czasu.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Magda

  Do zarządzania nasza gmina nadaje się jeden kompetentny do tego człowiek jest nim Pan Piotr Rusiecki i piszcie sobie wylewajcie hejt , ale taka jest prawda . Wiele osób głosujących na obecna Burmistrz już dawno zmieniło zdanie .
  Oby tylko szybko doszło do referendum i nowych wyborów w których P. Piotr będzie kandydatem w przeciwnym razie kiepsko widzę dalsze losy naszego miasta .

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Magda

  Podpięła się druga Magda,to że czas na zmiany, to fakt, a czy to akurat ma być Pan Rusiecki nie koniecznie i czy wystartuje w wyborach, wszak nie deklaruje startu, co prawda wykazał się dużą sprawnością w swojej pracy, czyli jest osobą sprawdzoną, a inna osoba może się okazać przysłowiowym kotem w worku, i można wpaść z deszczu pod rynnę.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Witold

  A ja mam jak najlepsze zdanie o Panu Burmistrzu !!!
  Zaangażowany, zorientowany, kompetentny, merytoryczny
  Szkoda że Burmistrz odchodzi, to źle dla Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. #Marek#

  Żadna strata, czas pożegnać takich ludzi!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 8. do Witold

  Widać że dobrze zorientowany i dlatego opuszcza nieudaczników.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Jacek W

  Czy to ten pan co te konsultacje społeczne przeprowadził odnośnie Strugi Dziekanowskiej i Jeziora Kiełpińskiego, te konsultacje to jakieś w zaufanym gronie przy kawce, decyzje o prywatnych gruntach bez wiedzy właścicieli,zapewne o tym projekcje będzie głośno.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Mieszkaniec

  Żegnam bez żalu. Trochę późno …

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Adi

  Czy ktoś może przypomnieć dokonania ostatnich dwóch lat p. Bochdziewicza?

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Jacek W

  To odejście to typowy ,,kołowrotek” czyli na wywianie do pewnego stopnia i wycofanie się co by się rozmydliła odpowiedzialność, tak jak pisałem wyżej, J.Kiełpińskie i Struga Dziekanowska, sposób realizacji tego projektu, po palcu dla deweloperki i wyrolowanie właścicieli, taka grupa która ma w statucie integrację napływowych z rodowitymi mieszkańcami, historia zna takie przypadki, rodowici przyjmują ich z otwartymi ramionami, okazuje się że na swoją zgubę.Podejrzewam że przed wyborami może być głośno o tym projekcje, a po przegranej zapewne dowiemy się dużo więcej, o scenariuszu i aktorach, o liceum, przedszkolu itd.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Sąsaid

  Żadna strata, dobrze że odchodzi.
  Kiedy przyjdzie czas na odejście Burmisrza M. ŻP.???

  Ps. Inwestycje dla Dziekanowa były przygotowane przez byłego Burmistrza Dąbrowskiego – wystarczy sprawdzić dokumenty?

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Sąsiedzie

  Niech się zwinie cała ta ekipa szkodników, a struga Dziekanowska to nie Dziekanów, ta ekipa gmerała w zapisach RDOŚ i robili korekty, z planowaniem zmian w zapisach terenów w około J.Kiełpińskiego, teraz będą gmerać w planie zagospodarowania itd.Ten pan maczał w tym swoje paluszki.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Stonka buraczana

  Bagno jest to samo, tylko inaczej pachnie.
  Na szczęście, koniec już się zaczął i będzie trwał 2 długie lata. Nikt się nie zlituje i nie dobije konającego. Dla przestrogi.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *