www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Pierwsza gra w Burakowie za nami

We wtorek 23 czerwca mimo deszczu na ulicach i ścieżkach Burakowa pojawili się nie tylko Gracze pracowicie zbierający punkty. Także Państwo Przyłuscy, członkowie ich rodziny i inne postaci z przeszłości: inżynier Sinicyn, urzędnik Wojtkowicz, krawcowa Łopuska, niesławna restauratorka Pająkowa, partyzant „Mściciel”, wiślany rybak, mleczarka… Wszyscy w barwach buraków, wrzosów i boru.

Gdyby frekwencja była lepsza, imprezę można by uznać za całkowicie udaną. Organizatorzy – Stowarzyszenie Nasze Łomianki – wynieśli z tego dnia sporo doświadczeń i wniosków do następnej edycji gry.

Gracze wrócili do domu z nagrodami i pamiątkowymi znaczkami. Zwycięzcy to Ania, Marysia i Zosia. Anna, jak córka Państwa Przyłuskich.

W organizacji gry uczestniczył Zarząd Osiedla Buraków a wsparcia udzieliły s Siostry Niepokalanki i ksiądz proboszcz Jerzy Wikieł. Nagrody ufundowała firma Kärcher Center MJM Jaroszyńscy. Fotografie zrobiła Marta Kozłowska.

W grze brali udział mieszkańcy Burakowa. Grę ocenili bardzo dobrze najmłodsi uczestnicy. Wszyscy obecni bawili się świetnie, przy okazji zyskując wiedzę historyczną.

źródło: www.naszelomianki.pl
redakcja@lomianki.info

Pierwsza gra w Burakowie za nami

Pierwsza gra w Burakowie za nami

Pierwsza gra w Burakowie za nami

Pierwsza gra w Burakowie za nami

Pierwsza gra w Burakowie za nami

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *