www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Piknik Rodzinny w Łomiankach wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój

Pokazami sportowymi, tanecznymi, warsztatami, występami na scenie byli zainteresowani nie tylko najmłodsi. Łomiankowski Piknik Rodzinny wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój. 

Impreza odbyła się w słoneczne niedzielne popołudnie 9 czerwca 2024 na boisku przy ul. Fabrycznej.

Atrakcje przygotowali m.in. łomiankowskie kluby sportowe, harcerze, łomiankowskie fundacje, stowarzyszenia i kluby oferujące zajęcia dla dzieci, Biblioteka Publiczna w Łomiankach, strażacy OSP Dziekanów Polski, Straż Miejska w Łomiankach oraz Urząd Miejski w Łomiankach.

Nie zabrakło trampolin i dmuchańców, które – czemu dowodzą długie do nich kolejki – cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców Łomianek, dla których przygotowano też występy na scenie.

Niezmiennie dużym popularnością cieszyła się wymiana elektrośmieci na rośliny, wprowadzona kilka lat temu do repertuaru inicjatyw promujących ekologię. Rozdano około 3000 sadzonek.

Przy okazji imprezy Klub Sportowy Łomianki pikniku zorganizował zbiórkę środków i licytacje na rzec Antosia Faberskiego, a pracownicy Szpitala w Dziekanowie Leśnym namawiali na głosowanie na projektu zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza..

mm/ red.

 

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *