www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Piłka siatkowa – finały powiatowe

Dnia 10 marca 2008 r do łomiankowskiego ICDS na Powiatowe Finały w Piłce Siatkowej Chłopców przybyło siedem gimnazjalnych reprezentacji szkolnych z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Grupa A: GM Nr 1 Błonie, GM Leszno, GM Koczargi Stare, GM Kampinos
Grupa B: GM Izabelin, GM Ożarów Mazowiecki, GM Łomianki

Funkcjonalność, a zarazem przestrzenność Hali Widowiskowo-Sportowej ICDS w Łomiankach przyczyniła się do płynniejszego przebiegu zawodów.

Apetyty na zwycięstwo mieli wszyscy. Ostatecznie w wyniku ostrej rywalizacji medalami podzieliły się trzy najskuteczniej grające drużyny. W meczu o trzecie miejsce spotkały się GM Koczargi Stare i GM Izabelin. Podopieczni Marcina Główczaka dość gładko pokonali rówieśników z Izabelina. 2:0 w setach (25:13) (25:15). Dla drużyny z Koczarg Starych był to finał pocieszenia gdyż powszechnie wiadomo było iż mają ogromną chęć odniesienia zwycięstwa.

Zacięte akcje zarówno w ataku jak i odbiorze piłki charakteryzowały mecz o prymat w Powiecie Warszawskim Zachodnim. Drużyny z Ożarowa Mazowieckiego i Leszna dały popis zaplanowanej i dobrze zorganizowanej gry. Ostatecznie po ciężkich dwóch setach najlepsi okazali się reprezentanci z GM Ożarowa Mazowieckiego. Podopieczni Katarzyny Szewczyk jako faworyci turnieju przegrali 2:0 w setach (25:19) (25:23). Gimnazjaliści z Ożarowa Mazowieckiego grali skutecznie i nie nerwowo kończąc akcje w sposób bardziej dokładny. Rafał Jagoda i Adam Jaworski opiekunowie zwycięskiej drużyny zapowiadają twardą walkę na turnieju Międzypowiatowym, który już 18 marca odbędzie się również w Hali ICDS w Łomiankach.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Stanisław Szewczyk z GM Leszno.

źródło: Radosław Karpiński – Powiat Warszawski Zachodni
foto: Powiat Warszawski Zachodni
redakcja@lomianki.info

Piłka siatkowa - finały powiatowe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *