www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

PiS Łomianki zaprasza na spotkanie

Prawo i Sprawiedliwość Łomianki zaprasza na spotkanie z prelegentami i rekonstruktorami grypu Radosław. Spotkanie odbędzie się w ICDS (wejście od strony Liceum), 24 lutego o godzinie 11.00.

Jak informują organizatorzy… „w dniu 7 lutego Zarząd Prawa i Sprawiedliwości w Łomiankach spotkał się z władzami Gminy Łomianki w osobach: Burmistrz Pan Tomasz Dąbrowski, z-ca Burmistrza Pan Piotr Rusiecki, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Pan Tadeusz Krystecki.
Celem spotkania było przedstawienie Zarządu i ogólne nakreślenie kierunków współpracy.”

19 grudnia 2017 ukonstytuował się nowy zarząd komitetu Prawo i Sprawiedliwość Łomianki w którego skład wchodzą: Przewodnicząca – Anna Rudzka; Zastępca Mirosława Cłapińska-Iwańczuk; Skarbnik – Czesław Zaremba.

PiS Łomianki zaprasza na spotkanie

PiS Łomianki zaprasza na spotkanie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. Anonim

  Bardzo dziękujemy za przekazanie informacji . Dzięki współpracy z burmistrzem Tomaszem Dąbrowskim do Łomianek też trafiła Dobra Zmiana . Każdy Prawdziwy Polski Patriota powinien się stawić na spotkaniiu i zabrać ze sobą najmniej jedną nieprzekonanego znajomego do Prawa i Sprawiedliwości ,Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego , do Pana Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego , bo na spotkaniu będzie bardzo ciekawie .

  Przy okazji też warto przypominać KOLEJNA PIKIETA ŁOMIANEK RAZEM
  Jeżeli nie chcecie dłużej stać w korkach przyjedźcie samochodem na pikietę 9 marzec do Burakówia i ZRÓBMY KORKI

  0
  0
  Odpowiedz
 2. dariusz

  A czy przed wykładem będzie apel smoleński?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Burmistrz Dąbrowski powinien w końcu zaproponować miejsce w centrum Łomianek na pomnik upamiętniający Profesora Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Czy w związku z tym , że będzie scena przy Centrum Kulturalnym taki pomnik może być na placyku przy urzędzie tam gdzie kiedyś Burmistrz Dąbrowski postawił Biały Krzyż?
  Może być może,że na uroczystości do Łomianek by przyjechał sam Prezes Jarosław Kaczyński?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Stawiajcie pomniki na swoich posesjach i za wlasne pieniadze a nie na jakies pomniki ktore nikomu nie sa potrzebne. Malo gmina ma wydatkow, nie ma potrzebujacych? Zenada

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *