www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Podziękowania

Amphy-Music i społeczni organizatorzy koncertu Stana Borysa pragną gorąco podziękować wszystkim tym, którzy ponad podziałami, przyczynili się i udzielili wszelkiej pomocy przy organizacji koncertu.

W szczególności dziękujemy Gminie Łomianki w osobie v-ce Burmistrza Jana Grądzkiego, za dyskretną, pełną kultury i zrozumienia, bezinteresowną pomoc.

Dziekujemy sponsorom: Dawoj Subaru; Hoop; Czandra; Seger Studio Reklamy; Wulkanizacja Cezary Strzeszewski; Centrum Vilcacory.

Dziekujemy firmom, które wspaniałym sprzętem nagłośniły i oświetliły koncert: ESS Audio; Polsound; Craftman; Studio 1.

Dziękuemy Agencji Ochrony TS za zapewnienie porządku podczas koncertu, Straży Miejskiej, Policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach za bezpieczny przebieg koncertu.

Szczególne podziękowania składamy kierownikowi do spraw organizacyjnych Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego pani Joannie Baranowskiej i jej współpracownikom, a także przesympatycznej ekipie techniczno-gospodarczej ICDS w tym Piotrowi Mastalerskiemu i jego kolegom, za wielki wysiłek i wkład pracy włożony w przygotowanie do imprezy przepięknej auli widowiskowej-koncertowj, zachwalanej przez wiele znanych osób z Polski i z zagranicy, obecnych na koncercie.

Z głębi serca płynące podziękowania składamy, w imieniu własnym i Stana Borysa, uczennicom z gimnazjum i liceum przy ulicy Staszica 2, za profesjonalny pokaz tańca podczas koncertu – Dziewczęta byłyście wspaniałe. Wasze serca są wielkie!

Dziękujemy wspaniałej publiczności przybyłej na koncert – Wasze oklaski i owacje były dla nas największą nagrodą za trud i wysiłek włożony w organizację koncertu!

Dziękujemy lokalnej prasie, sponsorowi medialnemu Gazecie Łomiankowskiej, gazecie Echo Łomianek i Bielan oraz portalowi internetowemu www.LOMIANKI.info za zamieszczenie wywiadów i informacji o koncercie.

Dziekujemy Cukierni Pod Kasztanem, którą reprezentowała pani Felicja Oszczyk, dziękujemy za pomoc, opiekę, wielkie serce i podtrzymywanie na duchu w chwilach zwątpienia i rezygnacji.

Chylimy czoła przed Wami wszystkimi i bijemy Wam gorące brawa.Przepraszamy, jeżeli kogoś pominęliśmy, coś zaniedbaliśmy, co w wirze organizacji tego ogromnego przedsięwzięcia uszło naszej uwadze.Nie chcemy na tym poprzestać i nauczeni doświadczeniem, chcielibyśmy zorganizować w przyszłości kolejny koncert Stana Borysa w Łomiankach, ale w bardziej sprzyjających okolicznościach i dla szerszej publiczności. Krzewienie kultury oraz naszej pięknej polskiej poezji jest dla Stana Borysa celem nadrzędnym i dlatego chcielibyśmy dotrzeć z nią do jak najszerszego grona odbiorców.

Z wyrazami szacunku,

Amphy-Music
www.amphymusic.com

Blanka Górecka
Joanna Bojar-Antoniuk
Tomasz Górecki
Bogdan Pochwat

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *