www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Pokazy tańca – Centrum Tańca SWING

4 lutego 2011 roku w Auli łomiankowskiego ICDS wystąpiło około 80 tancerzy – wychowanków Centrum Tańca Swing z Łomianek.

Mogliśmy obejrzeć tancerzy w następujących grupach: Mini Swing (dzieci 4-7 lat), Młodszy Swing (8-12 lat), Swing (12-18 lat) – pary turniejowe pary dorosłe oraz grupa pań (ladies latino).
Na widowni zasiadło ok. 200 osób. Gościem specjalnym był v-ce Burmistrz Łomianek pan Piotr Rusiecki z małżonką.

W pierwszej części wieczoru młodzi adepci sztuki tanecznej zaprezentowali się w tańcach towarzyskich. Na parkiecie królowały tańce standardowe i latynoamerykańskie.Ogromne emocje wzbudził występ najmłodszych dzieci – po czterech miesiącach nauki publiczny występ był dla nich wielkim wyzwaniem. Walc angielski i walc wiedeński oraz polka, cha-cha i taniec dyskotekowy zostały nagrodzone wielkimi brawami.
Pary turniejowe, które występują na zawodach ogólnopolskich w klasach tanecznych E,D i C zaprezentowały choreografie indywidualne oraz specjalnie przygotowane na ten wieczór układy grupowe.
Dużym wydarzeniem był występ ladies latino – panie wystąpiły po raz pierwszy i był to bardzo udany debiut.

W drugiej części przeważały tańce nowoczesne. Największe wrażenie na widzach zrobił występ grupy Swing w choreografii Włodzimierza Cioka do muzyki z musicalu Chicago.Wszystkie grupy w finale zaprezentowały pełen energii i koloru układ „waka waka”” w choreografii Michała Cioka.

Organizatorzy wieczoru – Iwona i Włodzimierz Ciok w imieniu swoim oraz wszystkich tancerzy i widzów dziękują władzom Łomianek za nieodpłatne udostępnienie Auli ICDS.

redakcja@lomianki.info

Pokazy tańca - Centrum Tańca SWING

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *