www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Pół miliona dla pozarządowych…

W Łomiankach zakończył się właśnie proces przyznawania dofinansowania organizacjom pozarządowym na działania w 2014 r. Podzielono łącznie 585 000 zł. 24 organizacjom przyznano 29 dotacji o wartości od 2 do 130 tysięcy złotych.

Rada Miejska co roku przeznacza na ten cel konkretną kwotę, która dzielona jest w drodze konkursu przez urzędników. Realizacją tego zadania zajmował się zastępca burmistrza stojący na czele wytypowanej przez Burmistrza Łomianek komisji konkursowej. Ostateczną decyzję o wyborze podjął Burmistrz Łomianek.

Dofinansowanie można było otrzymać w ramach kilku zadań tematycznych (np. działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, wypoczynek dzieci i młodzieży, kultura i sztuka, wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej). Część organizacji złożyła propozycje działań do wielu tematów. Niektórym z nich (nie wszystkim) udało się otrzymać środki na kilka działań. Niektórzy w tym roku nie mieli szczęścia, ich propozycje zostały odrzucone.


Załączone dokumenty:
Zarządzenie w sprawie powołania komisji konkursowej – skład komisji.pdf
Wyniki konkursu – lista organizacji, którym przyznano i nie przyznano dotacje.pdf

Pół miliona dla pozarządowych...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. Polka

    Znowu czarni dostali kupę kasy. Przecież „Fundacja Pomoc Rodzinie” to katolicka fundacja, a każda, która była spoza tego kręgu a w tym temacie dostała pstryczka w nos. Caritas tez dostał swoje. Ludzie, podobno to oni tak bardzo wszystko finansują i tyle pieniędzy na dobroczynność wydają, a tutaj jak na dłoni widać, że czerpią na te wydatki z naszych kieszeni. Wywalmy wreszcie tego klęczącego burmistrza bo mdli mnie już od jego zaściankowego katolicyzmu i włażenia czarnym wiadomo gdzie. Wybory przed nami.

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *