www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Policja ostrzega: mecz + zgromadzenie

W dniu 17 sierpnia 2013 roku o godz. 15.00 na terenie stadionu sportowegow Łomiankach w ramach rozgrywek piłkarskich VI ligi organizowany jestmecz pomiędzy drużynami KS Łomianki i MKS Polonia Warszawa. Ponadto wtym samym czasie zostało zgłoszone zgromadzenie, którego uczestnikamibędą kibice MKS Polonia Warszawa. W zgromadzeniu ma wziąć udziałokoło 1 tys. osób. Na mecz mają przybyć również kibice KS LegiiWarszawa sympatyzujący z KS Łomianki.

Mając na względzie zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego,policjanci wezmą udział w zabezpieczeniu meczu piłki nożnej orazzgromadzenia, aby nie dopuścić do zagrożenia życia i zdrowia ludzi lubich mienia. W tym czasie o bezpieczeństwo mieszkańców oraz kibicówdbać będą umundurowane patrole oraz policyjni wywiadowcy i kryminalni.

Zapewniony jest stały, bezpośredni kontakt ze służbami odpowiedzialnymiza porządek i bezpieczeństwo na terenie miasta. W przypadku naruszeniaprawa, prosimy na bieżąco informować Komisariat Policji w Łomiankach,tel. (22) 751-10-07 lub telefonując na numer alarmowy 997, a z telefonukomórkowego 112.

Mieszkańcy Łomianek mogą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym,szczególnie na obszarze przylegającym do stadionu i w czasie rozejściasię kibiców.

Policjanci ostrzegają również przed złodziejami kieszonkowymi, którzywykorzystują miejsca gromadzenia się dużej ilości osób, działająrównież w środkach komunikacji miejskiej.

nadkom. Ewelina Gromek-Oćwieja
oficer prasowy
Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
z siedzibą w Starych Babicach

Policja ostrzega: mecz + zgromadzenie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Anka

  Oby, zapowiedzi Policji były tylko tzw. prewencją a ostatecznie wszystko odbędzie się bez rozróby.

  Dobrze też, że Policja jest przygotowana na najgorsze i jest gotowa aby bronić mieszkańców.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Chopin z Łomianek

  Kibice Legii są sympatykami KS Łomianki? Wolne żarty…to jest tylko pretekst aby przyjechać na mecz i zrobić burdę w ich stylu. Pisanie o nich „kibice” to dziwny gest ze strony redakcji. Przecież to zwykli kibole, których pseudomalowidła musimy (dlaczego?) oglądać jadąc do Warszawy

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *