www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy…

17 i 18 listopada młodzieżowe zespoły Klubu Sportowego Łomianki rozpoczęły zmagania w halowych turniejach piłki nożnej. Przez cały okres zimowy młodzi piłkarze będą reprezentowali nasze miasto w ponad 20 imprezach, również tych ogólnopolskich. Jest to świetna promocja nie tylko piłki, ale również naszego miasta, tym bardziej, że pochwalić możemy się pierwszym sukcesem.

Zespół trampkarzy wygrał jeden z trzech turniejów kwalifikacyjnych Halowych Mistrzostw Warszawy, przy okazji zgarniając nagrodę dla najlepszego zawodnika imprezy. W finale pokonał zdecydowanie wyżej notowany zespół z Żyrardowa w stosunku 3-1.
Zwycięstwo pozwoliło na zakwalifikowanie się do turnieju półfinałowego, gdzie przyjdzie zmierzyć się naszym zawodnikom z czołowymi zespołami na Mazowszu. Nasze najmłodsze zespoły rywalizowały przez cały weekend w dwóch imprezach, dwukrotnie zajmując ósme miejsce. Szczególnie pierwszy turniej w Wesołej był mocno obsadzony, gdzie zagrały zespoły Jagielonii Białystok czy Dolcanu Ząbki.
Bez wątpienia możliwość częstej rywalizacji z rówieśnikami z całej Polski jest bezcennym doświadczeniem dla naszych młodych zawodników i kolejnym krokiem w ich przygodzie z piłką nożną.

O ile w rywalizacji czysto sportowej nasze zespoły dają sobie radę, to na innym polu potrzebują trochę pomocy. Klub Sportowy Łomianki bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Zostań mistrzem””, w którym do wygrania jest sprzęt sportowy. Formuła konkursu polega na oddawaniu głosów na kluby przez zarejestrowanych uczestników. Każdy może oddać jeden głos dziennie, aż do 17 grudnia.

Wystarczy się zarejestrować i pamiętać, aby raz dziennie poświęcić 30 sekund, wspierając dzieciaki i młodzież z Łomianek. To nic nie kosztuje, wystarczy trochę dobrej woli. Zapraszamy na stronę www.zostanmistrzem.com.pl i prosimy o oddawanie głosów na KS Łomianki.

Michał Piros, KS Łomianki

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy...

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy...

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy...

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy...

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy...

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy...

Pomóż zdobyć sprzęt sportowy...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. KS KIBIC

    GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!! GŁOSUJEMY !!!!!!

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *