www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Postanowienia noworoczne z ŁGB!

Według badań przeprowadzonych pośród internautów w styczniu 2016 r.* jako najpopularniejsze prywatne postanowienie noworoczne użytkownicy kreatora najczęściej wskazywali schudnięcie (41%). Na drugim miejscu znalazły się regularne ćwiczenia fizyczne (32%), wielokrotnie doprecyzowane jako bieganie.

Naprzeciw takim postanowieniom mieszkańców Łomianek wychodzi Łomiankowska Grupa Biegowa, która organizuje sekcję dla totalnie początkujących, a pierwszy trening odbędzie się… w Nowy Rok.

Nasza Grupa to oddolna inicjatywa mieszkańców, powstaładwa lata temu obecnie licząca ok. 300 biegaczy, w tymkilkadziesiąt aktywnych, wzajemnie wspierających się,motywujących, a często też angażujących się w różneinne przedsięwzięcia, zwłaszcza akcje charytatywne.

Każdy kiedyś zaczynał!

Dla wielu z nas przyjście na pierwszy trening wymagałopewnego przełamania, ale nikt nie żałuje.Wiemy jak podejść do tego tematu. Warto się zdecydować,taka data (1 stycznia 2017 r.) zdarza się razw roku, ba… raz w życiu!

Myślisz, że nie dasz rady?

Jeżeli przebiegnięcie 200 metrów to dla Ciebieprawdziwe wyzwanie, a Twoje najdonioślejsze biegowewyczyny miały miejsce podczas gonitwy zaodjeżdżającym autobusem, to ten program jest przeznaczonywłaśnie dla Ciebie.

Co stoi na przeszkodzie?

Głupio tak wyjść i dyszeć na ulicy/osiedlu? Nie masprawy, umawiamy się przy szlabanie przed wejściemdo Parku Młocińskiego w Burakowie (ul. Parkowa/Dziwożony).Ciężko będzie zebrać się po zabawie sylwestrowej?OK. biegacze też ludzie. Zaczynamy o 14.00,będzie czas na dojście do siebie. Czy coś jeszcze możeprzeszkodzić w realizacji podjętych postanowień?Koszty! Nie, biegamy całkiem za darmo. Pogoda! Nie,biegacze mawiają „nie ma złej pogody, są tylko słabecharaktery”, a trening wykonany w kiepskich warunkachprzynosi największą satysfakcję, do tego znakomiciehartuje.

Jeśli więc podjęliście jedno z najpopularniejszychnoworocznych postanowień, wyglądana to, że tym razem trudno będzie znaleźćusprawiedliwienie, by go nie zrealizować.Zapraszamy. Szczegółowe informacje na stroniewww.biegwlomiankach.pl oraz na FaceBook/ ŁomiankowskaGrupaBiegowa

Łomiankowska Grupa Biegowa

____________________________*dane na podstawie internetowego kreatora do tworzenia listy postanowieńnoworocznych, autorstwa eksperta ATERIMA z zakresu HR – Anna Dolot.

Postanowienia noworoczne z ŁGB!

Postanowienia noworoczne z ŁGB!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. IzaH

  Zamierzam schudnąć w przyszłym roku. Tylko co zrobić, by to osiągnąć? Czy warto zdecydować się na slim24.pl/?page=select ?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Basia

  W końcu planują schudnąć. Tylko jaką metodę wybrać? Czy ta będzie odpowiednia- drzdrowko.pl/kontakt.html ?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *