www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Praca dodatkowa (obsługa klienta) w CH

Poszukujemy studenta/studentki studiów zaocznych, chętnych do dodatkowej pracy przy stoisku ze słodyczami w CH Auchan w łomiankach k/Warszawy.

Wymagania:
– 18 lat,
– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
– komunikatywność,
– umiejętność pracy w zespole,
– nie konfliktowość,
– miła aparycja,
– sumienność,
– uczciwość,
– odpowiedzialność.

Obowiązki:
– obsługa klientów,
– ważenie i pakowanie słodyczy,
– dbanie o estetykę stoiska.

Oferujemy:
– miłą i przyjazną atmosferę,
– pracę zmianową,
– elastyczny grafik,
– umowę cywilno prawną,
– stawkę godzinową 8 zł netto,
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV z aktualnym nr telefonu ma adres mailowy:warszawa@humanpro.pl

Praca dodatkowa (obsługa klienta) w CH

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *