www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Przebudowa Warszawskiej – będą objazdy

Jak informuje UM Łomianki…

Rozpoczęły się prace związane z remontem nawierzchni ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Graniczka. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać do końca października.

Największe utrudnienia wystąpią od 2 września (piątek) od godz. 22.00 do 4 września (niedziela) do godz. 18.00, kiedy będą układane warstwy asfaltowe nawierzchni, jak również wymieniane krawężniki. W tym czasie zostaną wyznaczone objazdy.
Następnie roboty będą przeniesione poza jezdnię i wykonawca skupi się na przebudowie chodnika oraz budowie ścieżki rowerowej. Wszystkie roboty drogowe zostaną zakończone do 31 października.

W trakcie prac z utrudnieniami muszą liczyć się także pasażerowie autobusów:
– Etap I (remont jezdni i wymiana krawężników): planowana jest likwidacja linii autobusowej L-7, zostanie ona przywrócona po zakończeniu wykonywania I etapu;
– Etap II A (przebudowa chodnika i budowa ścieżki rowerowej): planowana jest likwidacja przystanku „Graniczka” po południowej stronie ul. Warszawskiej (zostanie przywrócony po zakończeniu wykonywania etapu II A);
– Etap II B ((przebudowa chodnika i budowa ścieżki rowerowej): planowana jest likwidacja przystanku „Ogrodowa” po południowej stronie ul. Warszawskiej (zostanie przywrócony po ukończeniu etapu II B).

źródło, foto: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info


Załączone dokumenty:
Etap I A – Roboty nawierzchniowe na odcinku od ul. Graniczka do ul. Ogrodowej .pdf
Etap I B – Dojazd do ul. Mokrej.pdf
Etap I C – Dojazd do ul. Ogrodowej.pdf
Etap I D – Dojazd do ul. Armii Poznań.pdf
Etap I E – Dojazd do ul. Orzechowej.pdf

Przebudowa Warszawskiej - będą objazdy

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Tomek

  Dobrze, że ten remont w końcu rusza, chociaż szkoda, że trzeba było czekać prawie dwie kadencje aby się szanowny Burmistrz Dąbrowski zajął główną ulicą Łomianek, kończąc to co zaczął jego poprzednik Pszczółkowski.

  Pewnie byłoby szybciej i byłyby pieniądze gdyby nie głupie koncepcje tramwaju środkiem Łomianek i budynku Urzędu postawionym na przedszkolu samorządowym. Gdyby nie porażka pod tytyłem Teatr Miejsce czy kolejna nudna Bitwa.

  Jak zawsze pijar polityczny, szabelki i koncepcje są ważniejsze niż rzetelna robota.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. ja@

  były dwa miesiące wakacji; nie można było zaplanować przebudowy głównej ulicy w mieście w czasie wakacji, a nie na początku roku szkolnego i akademickiego???

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *