www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Przygotuj się na Bieg Łomianek

26 maja 2019 r. odbędzie się 5. edycja Biegu Łomianek im. Ireny Szewińskiej, organizowanego przez Urząd Miejski w Łomiankach.

Trasa biegu, podobnie jak w poprzednich latach, będzie prowadziła ulicami Łomianek na dystansie 10 kilometrów. Przewidziane są też biegi dla dzieci w podziale na kategorie wiekowe. Zapisy już ruszyły.

Wszyscy amatorzy biegania wiedzą, że 10 kilometrów to nie jest dystans, do któregomożna podejść bez treningu. Nieprzygotowanie może skutkować nie najlepszym wynikiem,kontuzją czy w skrajnym przypadku nawet nieukończeniem biegu.

By się przygotować warto skorzystać z oferty Łomiankowskiej Grupy Biegowej, która organizujeregularne spotkania, podczas których każdy chętny może w miłym towarzystwieprzebiec 5-10 km, np. trasą Biegu Łomianek (poniedziałki, g. 20:30, przy wejściu do ICDS)czy wziąć udział w treningu biegowym na bieżni (czwartek, g. 20:00, bieżnia przy ICDS).
W niedzielne poranki ŁGB zaprasza do wspólnego dłuższego biegania szlakami KampinoskiegoParku Narodowego na dystansie ok. 17 kilometrów (niedziela, pętla autobusowa przySzpitalu w Dziekanowie Leśnym).
Szczegółowe informacje o godzinach treningów na Facebooku.

________________________

BIEG ŁOMIANEK (info + zapisy): www.bieglomianek.pl
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA: www.lomiankowskagrupabiegowa.pl

Przygotuj się na Bieg Łomianek

Przygotuj się na Bieg Łomianek

Przygotuj się na Bieg Łomianek

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *