www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Przystanek Książka w Łomiankach?

Mieszkańcy Łomianek obok takich gmin, jak Konstancin Jeziorna, czy Otwock otrzymali propozycję prezentu w postaci… niekonwencjonalnej wypożyczalni książek.

Prezent przypomina z wyglądu angielskąbudkę telefoniczną, z tą różnicą, że zamiasttelefonu ma półki z książkami i jest po prostudostępną 24h na dobę mini wypożyczalniąksiążek. Mieszkańcy gminy mogąteż przynosić do punktu książki, które zalegająw ich domowych zbiorach.W Konstancinie Jeziornej Book Stop zwany„Przystankiem Książki” stanął koło tężnii od razu wzbudził zainteresowanie i sympatięmieszkańców.

Gdzie stanie „PrzystanekKsiążka” w Łomiankach? Tego jeszcze niewiemy, ale na pewno Burmistrz znajdzie dlatak fajnego prezentu dla mieszkańców godnei sensowne miejsce.

Burmistrzowi propozycjęzłożył Klub Rotarian, który sponsorowałPrzystanek Książki w Konstancinie. Wartopodkreślić, że będzie to jeden z nielicznychtakich obiektów w Polsce.

Przystanek Książka w Łomiankach?

Przystanek Książka w Łomiankach?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. JJ.

  Gdzieś już takie coś widziałem w okolicach Warszawy. Nie pamiętam gdzie. Pomysł fajny. Brak jak dają za darmo, choćby po to by sprawdzić czy jest zainteresowanie ludzi.
  Tylko głupi by nie brał.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *