www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Reaktywacja rugby w Łomiankach

W najbliższą sobotę 12.01.2008 r. o godz. 11.00 w ICDS odbędzie się pierwszy trening rugby po kilkuletniej przerwie. Trener – Zdzisław Szczybelski – spodziewa się na zajęciach młodzieży w wieku gimnazjalnym, licealnym i studenckim.

Sekcja Rugby już działała w Łomiankach… W 2000 roku został założony Międzyszkolny Klub Sportowy Rugby w Łomiankach. Bardzo prężnie zaczął się rozwijać szczególnie w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych jednak z różnych przyczyn jego działalność po kilku latach wygasła.

Zdzisław Szczybelski jest od 4 lat nauczycielem Wychowania Fizycznego w liceum w Łomiankach. Prowadzi kadrę Polski do lat 19-stu, która jesienią 2007 roku zdobyła Vice Mistrzostwo Europy w Rugby.
Jak mówi – „Obecnie próbuję reaktywować sekcję rugby w Łomiankach. Wiem że jest zapotrzebowanie na tego typu zajęcia sportowe w Łomiankach, bo od dłuższego już czasu młodzież zwraca się do mnie z prośbą żeby takie treningi zorganizować. Spróbuję wyjść na przeciw oczekiwaniom młodzieży w Łomiankach.””.
Warto zaznaczyć, że Tomek Szumski – mieszkaniec Dziekanowa Leśnego – reprezentował barwy kraju na tej imprezie!

Wszystkich zainteresowanych treningami prosimy o kontakt z trenerem: 0601 368 450.

redakcja@lomianki.info

Reaktywacja rugby w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *