www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Recital ballad i romansów rosyjskich

Centrum Sztuki i Tańca KOKKO-ART zaprasza na recital romantycznych rosyjskich ballad i romansów, w wykonaniu Igora Slavich’a – znanego poety, kompozytora i pieśniarza, uczestnika i zwycięzcy wielu festiwali poezji śpiewanej w Polsce i Rosji.

Igor Slavich współpracował m.in. z D. Olbrychskim, M. Zębatym, R. Rynkowskim, J. Pietrzakiem, K. Kowalskim, K. Fusem a także z Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu.
Brał również udział w przedstawieniach wyreżyserowanych przez Jerzego Gruzę. W Warszawie występował w Teatrze Małym, Teatrze Na Ochocie, Starej Prochowni, w D.K „OKO” na ul. Łowickiej, w Klubie „Scena””, w Klubie Aktora, w „”Harendzie””, czy też w hotelu „”Bristol””.
Kilkakrotnie brał udział w Festiwalu Poezji Śpiewanej w Brwinowie, Festiwalu OPPA.

Recitalowi towarzyszyć będzie wystawa malarstwa Maliny Kokoszczyńskiej, absolwentki wydziału malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie.
Wystawa pt. „”Poszukiwanie – odnalezienie”” to cykl obrazów przedstawiających postaci osób, uchwyconych przez artystkę w wybranym przypadkowo momencie, gdy chwila wyciszenia zdradza ich wewnętrzne refleksje. Postaci ukazane są w metaforycznym stanie lub otoczeniu, jakby zastanawiały się nad istotą ich życia.

Impreza odbędzie się 29 października 2010 r. o godz. 19.00 w Centrum Sztuki i Tańca KOKKO-ART w Łomiankach ul. Pancerz 6 (siedziba firmy Bonus Eurotech).

Bilety na koncert – w cenie 20 pln – można zarezerwować telefonicznie (tel. 22 732 20 50; 501 082 996) lub mailowo (kokoartinfo@gmail.com)

redakcja@lomianki.info

Recital ballad i romansów rosyjskich

Recital ballad i romansów rosyjskich

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *