www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Recital Igora Slavich’a w Kokko Art

Klub Kokko-Art zaprasza 21 stycznia 2011 o godz. 19.00 na Recital Igora Slavich’a – poety, kompozytora i pieśniarza romantycznych rosyjskich ballad i romansów.

Igor Slavich – uczestnik i zwycięzca wielu festiwali poezji śpiewanej w Polsce i Rosji. Jego występy to zwykle połączenie muzyki, rozmów z publicznością i aegdot polsko – rosyjskich.

Współpracował dotąd m.in. z D.Olbrychskim, M. Zębatym, R. Rynkowskim, J. Pietrzakiem, K.Kowalskim, K. Fusem, z Teatrem Dramatycznym w Wałbrzychu. Brał również udział w przedstawieniach wyreżyserowanych przez Jerzego Gruzę.

W Warszawie występował między innymi w Teatrze Małym, Teatrze Na Ochocie, Starej Prochowni, OKO na Łowickiej, Klubie „Scena””, Klubie Aktora, „”Harendzie””, hotelu „”Bristol””. Kilkakrotnie brał udział w Festiwalu Poezji Śpiewanej w Brwinowie, Festiwalu OPPA.W Rosji 6 razy zdobywał pierwsze miejsca na festiwalach.

Czterokrotnie zwyciężał w Festiwalu Muzyczno-Poetyckim „”Na wyspie Jelagina”” w Petersburgu. Obecnie bierze w nim udział jako gość honorowy i juror. Zdobył pierwsze miejsce w Festiwalu Prawosławnym przy Aleksandro-Newskiej Ławrze w Petersburgu i w Festiwalu Poezji Śpiewanej w Solcy w obwodzie Wielkonowogrodskim.

Cena biletu 20 zł

Centrum Sztuki i Tańca KOKKO-ART w Łomiankach ul. Pancerz 6, (siedziba firmy Bonus Eurotech), tel. 501 082 996

źródło: Kokko-Art
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *