www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Remont siódemki w Łomiankach

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Rejon w Bożej Woli) informuje, że na przełomie sierpnia i września 2008 roku prowadzone będą roboty drogowe na drodze krajowej nr 7 na terenie Gminy Łomianki. Prace będą polegały między innymi na wzmocnieniu nawierzchni.

Ponadto… Barierami energochłonnymi zamknięty zostanie wyjazd na drogę nr 7 od ul. Poziomkowej, zarówno po stronie Izabelina Dziekanówka, jak i po stronie Dziekanowa Nowego.
Na wysokości stacji benzynowej w Pieńkowie zostanie zamknięty barierami energochłonnymi, przejazd poprzeczny w pasie od strony Wisły do Pieńkowa. W związku z powyższym wyjazd ze stacji benzynowej Pieńkow (od strony Wisły) w kierunku Warszawy będzie odbywał się przez skrzyżowanie w Łomnej Las (nawrót w kierunku Warszawy), lub przez skrzyżowanie w Sadowej (ul. Turystyczna). Jadący z Izabelina Dziekanówka w kierunku Warszawy lub Gdańska będą mogli skorzystać ze skrzyżowania w Sadowej (ul. Turystyczna) lub w Łomnej Las.

Obecna zmiana organizacji ruchu jest etapem przejściowym dla dostosowania „krajowej siódemki”” do parametrów drogi ekspresowej w latach 2009-2012.

źródło: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *