www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Remont warszawskiej bez opóźnień!

Jak wszystko w Łomiankach tak i remont Warszawskiej został wykonany zgodnie z deklaracjami 😉

1 grudnia urząd napisał na Facebooku: Zgodnie z deklaracjami dziś na ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Brukowej do ul. Wiślanej został przywrócony dwukierunkowy ruch

Można odnieść wrażenie, że utrudnienia i ograniczenie ruchu trwało do początku grudnia zgodnie z planem:

Czy na pewno? http://forum.lomianki.org/t/re…

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

5 komentarzy

 1. jeser

  Zgodnie z warunkami kwietniowego przetargu RZP.271.17.2017: bip.lomianki.pl/index.php?sc=122&gp=14393&m=6 drożność ul. Warszawskiej powinna być zakończona do 15.09.17r. Zgodnie z warunkami przetargu przebudowę podzielono na dwa Etapy. Etap I-drożność ulicy w obydwu kierunkach w terminie do 15.09.17r a II Etap- zjazdy, podjazdy parkingi, pobocza, trawa, kwiatki, nasadzenia z terminem ukończenia do 30.XI.17r. Wynika z tego, że na dzień dzisiejszy mamy ponad 2,5 miesięczne opóźnienia zakończenia tej inwestycji i gmina powinna naliczać i wystąpić o kary umowne. Więcej na http://forum.gazeta.pl/forum/w,229,165047272,165047272,Na_kim_ciazy_odpowiedzialnosc_za_inwestycje_w.html

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Obserwator III

  Trudno to nazwać modernizacją, bo nie zmieniono właściwie nic poza odbudową nawierzchni. To nie MODERNIZACJA to ODBUDOWA NAWIERZCHNI I NIC WIECE! Komuś w gminie zabrakło pomysłu i koncepcji, a mieszkańców najzwyczajniej nie zapytano. Bo, po co, burmistrz i jego grupa wie więcej. O przepraszam, zmieniono wysokość ulicy względem terenu, co pewne podniosło znacząco koszty budowy. A mieszkańcy mają z tego nic. Prościej i taniej było wylać kolejną warstwę asfaltu! Ruchu nie usprawniono, ba nawet pogorszono, zwężając szerokość ulicy i juz nie minie się kogoś, kto na chwilę przestaje czy manewruje. Nie wybudowano dodatkowego żadnego pasa do lewoskrętów, brak świateł, nadal brak kilku zatok autobusowych. Łuki zjazdowe nadal są bardzo ostre, a widoczności ścieżki rowerowej nie poprawiono. Trwają parce wykończeniowe, które miały być wykonywane we wrześniu, a w grudniu przy zerowych temperaturach ich, jakość będzie wątpliwa. A sprawa rozszerzenia ulicy w okolicach upadłego zakładu (stacja Propan butan) to już prawdziwy cyrk. Ulice rozszerzono na pusty prac! Komu się robi wspaniały prezent, nie mieszkańcom gminy i na pewno nie okolicznym mieszkańcom?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Taka Prawda

  Pytasz komu się robi wspaniały prezent?. Jednym z właścicieli tego terenu jest radna z grupy wpływów burmistrzowskich. I po prostu nadaje się działce w ten sposób wyższa wartość rynkową. Z pewnością włodarze gminy robią to całkowicie bezinteresownie z myślą o dobru wspólnemu mieszkańców i pomyślności pani radnej.
  Kiedyś wydano już nawet warunki zabudowy na ten teren na jakieś kolejne centrum handlowe dla grupy kapitałowej związanej z Galamko.
  Niedobrzy mieszkańcy poszli do sądu i sprawa decyzją sadu upadła.
  Burmistrzowie i ich ulegli radni zmienili plan zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru i teraz na wariackich papierach robią remont Warszawskiej i pod klienta wjazd na teren po fabryce zakładów drzewnych, dawnej Lalkowej.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. o co chodzi?

  Panie Skonieczny o co chodzi? Nie wchodzę na niebezpieczne witryny, więc może całość pan napisze, a nie tylko pytania nie wiadomo o co i po co?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *