www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Renata Przemyk w JazzCafe

JazzCafe zaprasza 17 stycznia 2013 r. o godzinie 20.00 na koncert kameralnego projektu Renata Przemyk Akustik Trio.

Obok Renaty Przemyk – śpiew, gitara, instrumenty perkusyjne, akordeon – wystąpią: Maciej Mąka – gitara akustyczna, gitara klasyczna oraz Błażej Chochorowski – gitara basowa, gitara akustyczna

Renata Przemyk Akustik Trio to kameralny projekt, podczas którego artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane. Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych które znamy z dużych sal, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych.

Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia w JazzCafe ul. Warszawska 69, tel. 22 751-41-12.”

Renata Przemyk w JazzCafe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. Kot_w_worku

    Szkoda, że dwa niezłe koncerty w tym samym czasie. I Renaty Przemyk oraz Waglewskiego i Pospiszalskiego 🙁

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *