Rezygnacja z Zarządu Łomianek Starych
Na prośbę Magdaleny Wójcickiej – byłej już wiceprzewodniczącej Zarządu Osiedla Łomianki Stare -publikujemy rezygnację z pełnionych funkcji.
Po 9 latach działalności w Zarządzie Osiedla Łomianki Stare i współpracy z poprzednimi burmistrzami stwierdzam, że nie doświadczyłam tak dużej ignorancji i braku szacunku dla społecznej pracy wszystkich, którzy angażują się w działalność osiedla. – pisze m.in. w liście do burmistrza Tomasza Dąbrowskiego, Magdalena Wójcicka.
Załączone dokumenty:
Rezygnacja z funkcji Wiceprzewodniczącej Zarządu Osiedla Łomianki Stare, oraz z członkostwa w Zarządzie Osiedla.pdf
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
16 komentarzy
Wyślij komentarz
Finał budowy żłobka w sołectwie Sadowa. Ruszyła rekrutacja dla dzieci z gminy Łomianki
Gmina Łomianki przygotowuje się do uruchomienia pierwszego publicznego żłobka. Placówka w sołectwie Sadowa,...
II Międzyszkolna Olimpiada Sportowa zgromadziła uczniów z całej gminy Łomianki
29 maja w Szkole Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym odbyła się II Międzyszkolna Olimpiada...
Mieszkańcy Łomianek Chopina rozpoczęli sezon sąsiedzkich spotkań
30 maja 2026 roku na skwerze przy ul. Chopina odbyło się grill mieszkańców sołectwa Łomianki Chopina. Wydarzenie...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...













To chyba kolejna sfera działalności mieszkańców, jaką zniszczył Pan Dąbrowski.
Chore i irracjonalne ambicje Dąbrowskiego pokazywania się za wszelka cenę w gazecie, chora propaganda sukcesu nastawiana na przypisywanie sobie zasług nawet tych, które należą się innym.
To wszystko co się dziś w Łomiankach dzieje jest dla mnie nienormalne, a najbardziej nienormalne jest trwanie na stanowisku burmistrza Pana Tomasza Dąbrowskiego, który zamienił nasze miasto w swój prywatny świat w którym nie ma miejsca dla zwykłych mieszkańców Łomianek.
Niestety dużo łatwiej coś zniszczyć niż kontynuować dobre działania poprzedników. Ech. szkoda.
No to się niektórzy ucieszą. Przecież o to im chodzi, żeby ludzi zniechęcić
W zasadzie to rozumiem Panią – trudno kopać się z koniem!!!
życzę powodzenia i proszę się nie załamywać I pamiętać, że po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.
jeszcze rok!!!
Chciała to zrezygnowała po co te gadki?
Jeżeli osoby zaangażowane w życie Łomianek, oddające całe serce, czas, energię i pomysłowość, zrezygnują jak Pani Wójcicka (a trudno tego nie zrozumieć) to nam, mieszkańcom, sąsiadom będzie bardzo przykro, ale będzie to strata dla całego środowiska, dla całych Łomianek. Szczególnie ciężko dotknie to jednostki najsłabsze, w najtrudniejszej sytuacji, ale także nas wszystkich. Dziękujemy Panu Burmistrzowi! …. Kto go wybrał i dlaczego??? Pani Magdaleno, proszę nie marnować swojego potencjału, Łomianki, dzieci niepełnosprawne Pani potrzebują. Proszę przeczekać do wyborów. Ja swoim głosem postaram się przywrócić Łomiankom równowagę!
Zrezygnowała mi dobrze. Jeszcze niech zrezygnuje z funkcji radnego i bedzie spokój.
A mnie jeszcze lepiej ,że zrezygnowała moze synowa też zrezygnuje ,ale gmina otrzymałaby wspaniały prezent na Nowy Rok.
PO zniszczyło Polskę i niszczy Łomianki.
Ty to masz obsesję Olek, zupełnie, jak Rusiecki i Zalewska. PO powinna wam podziękować – Platforma w każdym zdaniu. Chociaż jest w Ł w opozycji, to i tak rządzi, ciekawe:-( Normalnie ma gigantyczny wpływ na bieżącą politykę władz.
P0 to dno -popieram cię Olek.Czym prędzej odetniemy te macki od Łomianek tym lepiej .Ostatni mieszkańcy dużo mówią o referendum ,aby wreszcie wyrzucić radnych.Po ostatniej sesji mieszkańcy zrozumieli do czego dąży rada.Nawet niegdys przeciwnicy Dabrowskiego zrozumieli co tu jest grane.PO chce wszędzie sie obłowić ,bo ich koniec bliski, taka jest prawda.
O czym ty mówisz, bo nie za bardzo rozumiem? Są jakieś stanowiska, gdzie w Ł PO chce się obłowić? Dawaj, bo to ciekawy wątek. I jak chcą to zrobić?
Z drugiej strony zastanawia mnie ta nienanwiść tylko do jednej opcji. Rusiecki ma obsesję antypartyjną, ale tylko wobec PO, jakoś Prezes Kaczyński nie wzbudza w nim takiej nienawiści, podobnie Palikot, Miller i inni. To w końcu wszystkie partie są złe, czy tylko jedna, która w Ł jest w opozycji? Przydałoby się wiedzieć:-)
O dobre pensyjki chodzi za bycie radnym i nic nie robieniem ha.Ostatnia szansa ,bo po wyborach będzie pozamiatane ha.
No faktycznie, diety są bardzo atrakcyjne, nie da się ukryć:-) Czyli rozumiem, że żadne partie polityczne ani ich sympatycy nie mają prawa uczestniczyć w wyborach lokalnych, a partia, tak, jak PIS, powinna się opierać tylko na strukturach centralnych, z mianowanymi lokalnie przez Prezesa przedstawicielami, tak? Skończmy z tą jałową dyskusją. Prawda jest taka, że Rusiecki ma wybiórczą antypartyjną tendencję, może to z uwagi na aktywność ojca. I niezależnie, co by ta znienawidzona partia zrobiła, pozostaje to bez znaczenia.
Swoją drogą – taka nienawiść do lokalnej opozycji? No to mają jakąś siłę rażenia, skoro tak ogromnie ich nienawidzi.
OCzywiście zakładam,że przynależność do partii politycznej ogólnopolskiej do żaden wstyd i ufam,że każdy będzie startował z komitetu wyborczego partii do,której należy…przecież nie ma się czego wstydzić?
Kalambury – a osoba o której piszesz należy do jakiejś partii? Tak tylko pytam…
Proponuję odłożyć te dyskusję bo w obliczu nadchodzących świąt słabo czyta się takie wpisy.