www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Rodzinny rajd rowerowy…

Rodzinny rajd rowerowy w Łomiankach rusza już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia. Impreza jest jedną z atrakcji obchodów 150. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego 1863 r. Peleton na blisko 32-kilometrową trasę wystartuje o godzinie 10.00 (rejestracja zawodników od godziny 9.00) z parkingu nowego Centrum Handlowego Auchan Łomianki, partnera imprezy.

Trasa przebiegnie od ul. Brukowej, przez polanę Piechota aż do Mogiły Powstańców 1863 r. niedaleko Zaborowa Leśnego i z powrotem. W trakcie rajdu będzie można podziwiać piękne okolice Kampinoskiego Parku Narodowego.

W drodze powrotnej rowerzyści zatrzymają się na polanie wypoczynkowej Pociecha w Kampinosie, gdzie przygotowano nie lada atrakcje dla wszystkich zainteresowanych historią Polski. Bardzo interesująco zapowiada się mini-inscenizacja oraz pokaz dioramy obozu Powstańców Styczniowych z 1863 r., zorganizowana przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej Kampinos. Uczestnicy rajdu będą mogli również ogrzać się przy wspólnym ognisku i skosztować domowej roboty grochówki oraz wziąć udział w loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Centrum Handlowe Auchan Łomianki.

Organizatorem imprezy jest Urząd Miejski w Łomiankach.

redakcja@lomianki.info

Rodzinny rajd rowerowy...

Rodzinny rajd rowerowy...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *