www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Rusza Akademia JSS Łomianki

W tym tygodniu rusza nowa szkółka piłki nożnej – Akademia Juventus Soccer Schools Łomianki. Organizatorzy zapraszają 9 stycznia do ICDSu na turniej oraz zajęcia pokazowe.

Program spotkania:
Od godz. 9.00-10.00 – Turniej
Od godz. 10.00-10.45 – Konferencja prasowa
Od godz. 10.45-11.30 – Trening pokazowy prowadzony przez Dyrektora Sportowego Sieci JSS – Davide Fornaca.
Miejsce: Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach, ul. Staszica 2, Łomianki.

Akademia JSS Łomianki – jak deklarują organizatorzy – szkoli wszystkich zapalonych piłkarzy w wieku 6-12 lat, oferuje indywidualne podejście do każdego zawodnika, a wyszkolona kadra zapewnia profesjonalny plan treningowy, który umożliwia sprawny rozwój młodych piłkarzy.

Rusza Akademia JSS Łomianki

Rusza Akademia JSS Łomianki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. michał

  Gratuluje pomysłu, wreszcie porządna piłka dla maluchów w Łomiankach.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Del Piero :)

  Czy porządna to się okaże na treningach. Marka „Juventus” zobowiązuje ale tak naprawdę wszystko zależy od podejścia trenerów. Powodzenia 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Cameron

  Juventus w Łomiankach, wow. Na pewno przyjdę z małym na turniej. Jestem ciekaw jakie będą ceny dla maluchów.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. XYZ

  Nic z tego nie będzie.
  Brakuje patronatu Burmistrza.
  Przy najbliższej okazji szkółkę zastąpi się łomiankowskim klubem sportowym im. P. Rusieckiego

  0
  0
  Odpowiedz
 5. burakzlomianek

  Czemu wprowadza się politykę do działalności nie związanej z nią. Czy łomianki muszą takie być. To jest szkółka dla dzieci, a nie dla radnych czy burmistrza. Życzę im dobrej frekwencji!!

  0
  0
  Odpowiedz
 6. abc

  Tylko dlaczego zajęcia pokazowe odbywają się w dzień powszedni, kiedy najbardziej zainteresowani są w szkole?

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Lulu

  I dlaczego informacja o zajęciach pokazowych ukazuje się tak późno? Potem się okaże, że oferta była tylko chętnych brakowało 🙁

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Football Academy

  Zajęcia dla dzieci z piłki nożnej odbywają się już w ICDS od kilku miesięcy w poniedziałki i w piątki w godz. 16.30-18.00. Można przyjść i uczestniczyć w charakterze obserwatora. Konkurencji życzymy powodzenia – liczymy na emocje w rozgrywakach między szkółkami, ale uprzedzam, że mamy mocną ekipę sześciolatków, od której niejedni niepokorni zebrali tęgie baty.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. do Football Academy

  Panie trenerze FA i to są te wasze angielskie wzorce ? Na wyspach w kategorii sześciolatków nie ma znaczenia wynik, a pan publicznie mówi że przeciwnik zbierze tęgie baty ? Co do Juventusu to wymysł jednego z bogatych rodziców którego syn lubi pograć w piłkę. Jak mu się znudzi to i Juventusu nie bedzie ! Wczoraj odbyła się konferencja na której było 5 osób ! Pełęn rozmach i profesjonalizm. Ale pan założyciel ma kase i jak będzie chciał to wykosi wszystkich z Łomianek. Tak więc w Łomiankach mamy APJD, Juventus, FA i KS Łomianki. Trzy z tych „szkółek”” nastawione są na zysk nie gwarantując pełnego procesu szkolenia, a tylko jedna jest w stanie zapewnić rozwój na wszystkich etapach. A może zróbmy porównanie składek członkowskich w poszczególnych akademiach ? „

  0
  0
  Odpowiedz
 10. wielkie juve

  Co do Juventusu to jest to połączone z prywatną szkołą PRO FUTURO w której czesne wynosi ok 2000zł….za miesiąc ! Zapraszamy na treningi wszystkie….dzieci !

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Anonim

  Byłem dziś (tj 10.01.2014) z synem w ICDS, bo miały być zajęcia Football Academy w godz. 16:30-18:00, co można przeczytać w poprzednim poście. Chcieliśmy uczestniczyc w roli obserwatora. Na hali pusto i ciemno. Zajęć nie było… żadnej informacji o odwołaniu zajeć. Nikt nic nie wie ! Kpina nie akademia !

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Pirlo

  Cena za szkolke juve to 145 zl za miesiac, jest informacja na stronie jsspolska.pl. Nie wiem co ma do tego czesne w Pro Futuro. Chyba te wszystkie komentarze pisza trenerzy konkurencyjnych szkolek… Panowie czas zaczac sie ksztalcic zeby czegos uczyc dzieci, a nie pisac bzdury. Z tego co slyszalem to trenerzy ktorzy beda prowadzic zajecie wyjezdzaja do Turynu do Akademii dla Trenerow Juventus. A Wy gdzie zdobywaliscie swoje szlify?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *