www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Rusza łomiankowska grupa biegowa

Po niewątpliwym sukcesie frekwencyjnym jakim był Bieg o Puchar Owoców z Bitą Śmietaną, który odbył się w zeszłą sobotę, organizator biegu – Grzegorz Targoński – planuje powołać regularne spotkania/treningi łomiankowskich biegaczy.Najbliższe spotkanie już jutro – środa 11.06.2014 – o godzinie 21.30 przy ICDSie.

Szczegóły na stronie www.facebook.com/biegwlomiankach.

Bardzo polecamy!

Rusza łomiankowska grupa biegowa

Rusza łomiankowska grupa biegowa

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

5 komentarzy

 1. wieczorem

  Urząd pracujący za pieniądze podatników powinien właśnie takie obywatelskie inicjatywy promować, a nie propagować działania politycznie ustawionych „stowarzyszeń”.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. z samego rana

  Ale jakby to zrobił to też byś narzekał, że to polityczna propaganda. A tak Grądzki ma pole do popisu i na mszach świętych zwołuje brać rycerską 🙂 to jest dopiero inicjatywa obywatelska 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 3. entomol

  Dajcie spokój tej polityce, nie wiem co ma Grądzki do treningów biegaczy. Fajne akcje promują się same i nie potrzeba do nich specjalnego wsparcia władz, ani nawet ogłoszeń z kościelnej ambony. A ta akcja jest fajna, integrująca i może lepiej się przyłączyć niż wypisywać kocopoły „z samego rana”.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. okolo południa

  Piotrze znów,,z samego rana,, musisz wylewać nienawiść na p. Gradzkiego? Daj już nam wszystkim spokój a swoja obsesję zacznij diagnozować.
  Wiecej spokoju i szacunku dla innych ci życzę.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. do obsesyjnych

  Obsesje to wy macie myśląc że to pisze Rusiecki !
  On ma was kombinatorzy w nosie i pracuje nad kolejnymi dotacjami i projektami…jak będzie potrzebował kredytu na któryś z nich to się was zapyta o zdanie, bo tylko na tym się znacie ! A teraz spróbujcie zasnąć !

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *