Ruszyły Infokioski i WiFi w Urzędzie
Cztery Infokioski stanęły przy siedzibach Urzędu Miejskiego – ul. Warszawskiej 71 oraz 115 i na ul. Staszica 2, a także przy Przychodni Zdrowia na ul. Szpitalnej 6.
Jak informuje UM Łomianki: Infokioski umożliwiają dostęp do internetu, załatwienie sprawy poprzez serwis e-miasto.
Ponadto w wyżej wymienionych siedzibach Urzędu Miejskiego można „”złapać”” internet udostępniony przez WiFi.
źródło: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info
„
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
18 komentarzy
Wyślij komentarz
Zebrania osiedlowe w Łomiankach. Zdecyduj o wydatkach z budżetu osiedli
W najbliższych dniach w Łomiankach odbędą się zebrania osiedlowe, podczas których mieszkańcy będą mogli wziąć udział w...
Co ze szkołami w Łomiankach. Czy mróz spowoduje ich zamknięcie?
Mimo siarczystych mrozów i decyzji części samorządów o zawieszeniu zajęć, szkoły w Łomiankach pozostają otwarte....
Marek Zielski – po roku – zrezygnował ze stanowiska Zastępcy Burmistrza Łomianek
"Szanowni Mieszkańcy, Przyjaciele. 31 stycznia zakończyłem pracę na stanowisku Zastępcy Burmistrza Łomianek" -...
Interwencja Piotra Ikonowicza w sprawie mieszkańca Łomianek u burmistrza Tomasza Dąbrowskiego
Zagrzybione mieszkanie socjalne, pogarszający się stan zdrowia i brak szybkiej reakcji ze strony urzędu – tak wygląda...
34. Finał WOŚP w sztabie łączącym Łomianki & Izabelin. Kwota rośnie i przekroczyła 200 000 zł
Dwie godziny po północy, w Sztabie #6642 Łomianki & Izabelin, zakończyliśmy liczenie zawartości puszek...
Łomiankowski sztab WOŚP ruszył. Zobacz video i sprawdź na co zwrócić uwagę przed 34. Finałem!
W niedzielę 90 wolontariuszy łomiankowskiego sztabu będzie kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....
Rada Młodzieżowa w Łomiankach nominowana do nagrody Super Samorząd 2025
Rada Młodzieżowa w Łomiankach została nominowana do prestiżowej ogólnopolskiej Nagrody Super Samorząd 2025....
34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomiankach. Co, gdzie i kiedy…
Łomianki po raz kolejny włączają się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę, 25...
Kolęda połączyła pokolenia. Szkoła Podstawowa z Dziekanowa Leśnego zorganizowała koncert kolęd i pastorałek
15 stycznia w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym w Łomiankach odbył się koncert „Kolęda Łączy Pokolenia”....















Fajnie. Podoba mi się!!! Tylko żeby się nie okazało jak z tym GP SZOKIEM śmieciowym w Burakowie, że niby jest a nie działa i żeby znowu telewizja nie przyjedzie i będzie wstytd na całe mazowsze 🙂
A kiedy łatanie dziurawych ulic, albo asfaltowanie tych, które nigdy asfaltu nie widziały?
Tylko prpszę nie pisać, że to zależy od radnych, bo tę śpiewkę już wszyscy znają i jest ona nudna i małowiarygodna.
a da się z tego infokiosku nadawać na forum nazywając wszystkich bezradniakami? widzę w załączeniu przodowników
Też się zastanawiam czy w urzędzie komputery wyłączyli, czy tajne wpisy się zaczęły na forum pracowników. A może na prąd zabrakło bo na podwyżki wszystko poszło.
przed Dąbrowskim pracownicy z urzędu to w koszulach i garniturach chodzili, a teraz jakieś niechluje w pomiętych podkoszulkach łażą. Jak dbają o siebie tak i o Łomianki co widać na ulicach – syf i brud
Cyrk na kółkach. Drogi jak ser szwajcarski podobnie jak wały, pojemników na śmieci brak i nikt nie wie kiedy będą, syf na ulicach a władza stawia jakieś kioski przed urzędem i się z nimi fotografuje. SUPER. Czy w tej gminie nigdy się nic nie zmieni?
Jak widać radni opozycji opluwający wszystkich wokoło na forach a szczególnie na tym portalu znowu się uaktywnili. Panowie radni z opozycji(partyjni działacze), my mieszańcy mamy dość waszych obraźliwych komentarzy. Referendum wam się nie udało, blokowanie dotacji unijnych wam się nie udało, blokujecie budowę szkoły na Dąbrowie i blokujecie zmiany w studium i każdy pomysł mieszkańców, więc proszę was złóżcie już mandaty i przestańcie wypisywać w koło te bzdury. Zaprzestańcie chamskich wpisów i obraźliwych odzywek, które chętnie dopuszcza redakcja tej strony. Naprawdę mamy dość tej agresji przeciwko mieszkańcom.
Czy gmina mogłaby podać ile zaoszczędzi etatów w wyniku postawienia infokiosków? Bo ja rozumiem, że zarządzający gminą są odpowiedzialni i skoro zainwestowali w infokioski, to znaczy że conajmniej tę kwotę oszczędzą na etatach. Jeśli nie to UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE ROZWALANIE NASZYCH PIENIĘDZY NA PIERDOŁY !!!
Jeb…m LEMINGOM znowu coś im się nie podoba.
Gdzie podwyżka dla Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego dzięki, któremu mamy w Łomiankach XXI wiek i takie wspaniałe INFO KIOSKI, wspaniałą BITWĘ, wspaniały WĘZEŁ BRUKOWA, wspaniały TEATR MIEJSCE i DOM KULTURY, wspaniałą KANALIZACJĘ I WODOCIĄGI i wiele wiele wiele innych rzeczy.
Wasz czas już minął i minie czas tego partyzanckiego portaliku. Jedyna słuszna informacja jest tylko na http://www.lomianki.pl
O Boże. A ten znowu zaczął swoją mantrę o upolitycznieniu i opluwaniui lemingach. Wszędzie wypisuje i opowiada to samo. Jak ten człowiek musi nienawidzić ludzi.
A na temat tych kiosków to mam mieszane odczucia. Z jednej strony niby fajnie, niby technologia itp. Dostęp do internetu ok. przyda się chociaż większość ma taki w swoich telefonach.
Mam też wątpliwości co do umiejscowienia tych kiosków. Chyba lepiej byłoby gdyby je postawić gdzieś dalej, gdzieś skąd urzędu jest faktycznie daleko. Choćby w Sadowej, Dziekanowie, czy Burakowie? Może kolejne tam powinny powstać?
Wiceburmistrzu Rusiecki czy uważa Pan, że wpisy na Facebooku to wpisy upolitycznionych radnych opozycyjnych czy lemingów? Czy Panu się coś zupełnie poprzestawiało w głowie? Czy Pan ma jakieś obsesje? Proszę się opanować!
Zwykli mieszkańcy mają prawo komentować to co robi Urząd i Pan i burmistrz Dąbrowski. Dziwni mnie, że Pan Dąbrowski toleruje takie zachowania pracowników Urzędu!
Link do komentarzy na Facebooku:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.491556507586220.1073741844.147548261987048&type=1
I dobrze, że postawili te Info Kioski, mi się ta akcja podoba.
Ale żeby od razu obrażać mieszkańców, którym się one nie podobają to nie wypada, a zwłaszcza nie wypada urzędnikowi wysokiego szczebla. Żenujący poziom. Już słyszałem wystąpienia tego Pana podczas sesji i dziwię się burmistrzowi Dąbrowskiemu, że na to pozwala.
Jeżeli Pan Dąbrowski dalej będzie go trzymał przy swoim boku niestety ale mojego głosu w następnych wyborach nie dostanie. Są pewne granice.
Już mogli te kioski postawić gdzieś na przystanku co by czekając na Biskie się ludziom nie nudziło. A tak to kto głupi będąc przy urzędzie będzie wysyłał maila do urzędu. Każdy pójdzie i załatwi sprawę osobiście.
Zupełnie nie rozumiem. Burmistrz Dąbrowski staje na głowie aby w Łomiankach było nowocześnie, żeby były pasaże handlowe, bloki,autostrady i supermarkety, a Wam się nie podoba.
Ja wole mieszkać w mieście niż na wsi. Przyjechałam z okolic Bydgoszczy i tam mam wieś a tu chcę miasta.
I ja chcę mieć wybór w marketach niż kupować w tych małych slepiekach gdzie jak wchodze to się czuje jak intruz. Bo wszyscy się znają a je nie znam nikogo. Jest wsiowo jak u mnie.
O Boże jak ja chce stąd uciec do Warszawy!!!!!!!!!!!!!
Andżeliko, nie uciekaj. Wszak masz w Ł. bloki, supermarket, teatr oraz nowoczesne infokioski. Jeszcze tylko kino, pasaż i autostrada i będzie nowocześnie, że hej 😉
Andżeliko, przeprowadzka do Warszawy to świetny pomysł. Śmigaj kochana. Na pewno będzie Ci tam lepiej. Ja po wielu latach w Warszawie doceniam spokój …. Albo wracaj do Bydgoszczy. Tylko nam tu na wsi metropolii nie rób.
Andżeliko jestem Twoim fanem 🙂
w porządku są