www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ruszyły Infokioski i WiFi w Urzędzie

Cztery Infokioski stanęły przy siedzibach Urzędu Miejskiego – ul. Warszawskiej 71 oraz 115 i na ul. Staszica 2, a także przy Przychodni Zdrowia na ul. Szpitalnej 6.
Jak informuje UM Łomianki: Infokioski umożliwiają dostęp do internetu, załatwienie sprawy poprzez serwis e-miasto.

Ponadto w wyżej wymienionych siedzibach Urzędu Miejskiego można „”złapać”” internet udostępniony przez WiFi.

źródło: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

Ruszyły Infokioski i WiFi w Urzędzie

Ruszyły Infokioski i WiFi w Urzędzie

Ruszyły Infokioski i WiFi w Urzędzie

Ruszyły Infokioski i WiFi w Urzędzie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

18 komentarzy

 1. Marek

  Fajnie. Podoba mi się!!! Tylko żeby się nie okazało jak z tym GP SZOKIEM śmieciowym w Burakowie, że niby jest a nie działa i żeby znowu telewizja nie przyjedzie i będzie wstytd na całe mazowsze 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. żużlowiec

  A kiedy łatanie dziurawych ulic, albo asfaltowanie tych, które nigdy asfaltu nie widziały?
  Tylko prpszę nie pisać, że to zależy od radnych, bo tę śpiewkę już wszyscy znają i jest ona nudna i małowiarygodna.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. antypapi

  a da się z tego infokiosku nadawać na forum nazywając wszystkich bezradniakami? widzę w załączeniu przodowników

  0
  0
  Odpowiedz
 4. ogarek

  Też się zastanawiam czy w urzędzie komputery wyłączyli, czy tajne wpisy się zaczęły na forum pracowników. A może na prąd zabrakło bo na podwyżki wszystko poszło.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. roksi

  przed Dąbrowskim pracownicy z urzędu to w koszulach i garniturach chodzili, a teraz jakieś niechluje w pomiętych podkoszulkach łażą. Jak dbają o siebie tak i o Łomianki co widać na ulicach – syf i brud

  0
  0
  Odpowiedz
 6. ARRRRR

  Cyrk na kółkach. Drogi jak ser szwajcarski podobnie jak wały, pojemników na śmieci brak i nikt nie wie kiedy będą, syf na ulicach a władza stawia jakieś kioski przed urzędem i się z nimi fotografuje. SUPER. Czy w tej gminie nigdy się nic nie zmieni?

  0
  0
  Odpowiedz
 7. lomian

  Jak widać radni opozycji opluwający wszystkich wokoło na forach a szczególnie na tym portalu znowu się uaktywnili. Panowie radni z opozycji(partyjni działacze), my mieszańcy mamy dość waszych obraźliwych komentarzy. Referendum wam się nie udało, blokowanie dotacji unijnych wam się nie udało, blokujecie budowę szkoły na Dąbrowie i blokujecie zmiany w studium i każdy pomysł mieszkańców, więc proszę was złóżcie już mandaty i przestańcie wypisywać w koło te bzdury. Zaprzestańcie chamskich wpisów i obraźliwych odzywek, które chętnie dopuszcza redakcja tej strony. Naprawdę mamy dość tej agresji przeciwko mieszkańcom.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Gość

  Czy gmina mogłaby podać ile zaoszczędzi etatów w wyniku postawienia infokiosków? Bo ja rozumiem, że zarządzający gminą są odpowiedzialni i skoro zainwestowali w infokioski, to znaczy że conajmniej tę kwotę oszczędzą na etatach. Jeśli nie to UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE ROZWALANIE NASZYCH PIENIĘDZY NA PIERDOŁY !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 9. hgfgf

  Jeb…m LEMINGOM znowu coś im się nie podoba.
  Gdzie podwyżka dla Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego dzięki, któremu mamy w Łomiankach XXI wiek i takie wspaniałe INFO KIOSKI, wspaniałą BITWĘ, wspaniały WĘZEŁ BRUKOWA, wspaniały TEATR MIEJSCE i DOM KULTURY, wspaniałą KANALIZACJĘ I WODOCIĄGI i wiele wiele wiele innych rzeczy.

  Wasz czas już minął i minie czas tego partyzanckiego portaliku. Jedyna słuszna informacja jest tylko na http://www.lomianki.pl

  0
  0
  Odpowiedz
 10. MichaIN

  O Boże. A ten znowu zaczął swoją mantrę o upolitycznieniu i opluwaniui lemingach. Wszędzie wypisuje i opowiada to samo. Jak ten człowiek musi nienawidzić ludzi.

  A na temat tych kiosków to mam mieszane odczucia. Z jednej strony niby fajnie, niby technologia itp. Dostęp do internetu ok. przyda się chociaż większość ma taki w swoich telefonach.

  Mam też wątpliwości co do umiejscowienia tych kiosków. Chyba lepiej byłoby gdyby je postawić gdzieś dalej, gdzieś skąd urzędu jest faktycznie daleko. Choćby w Sadowej, Dziekanowie, czy Burakowie? Może kolejne tam powinny powstać?

  0
  0
  Odpowiedz
 11. oburzony mieszkaniec

  Wiceburmistrzu Rusiecki czy uważa Pan, że wpisy na Facebooku to wpisy upolitycznionych radnych opozycyjnych czy lemingów? Czy Panu się coś zupełnie poprzestawiało w głowie? Czy Pan ma jakieś obsesje? Proszę się opanować!

  Zwykli mieszkańcy mają prawo komentować to co robi Urząd i Pan i burmistrz Dąbrowski. Dziwni mnie, że Pan Dąbrowski toleruje takie zachowania pracowników Urzędu!

  Link do komentarzy na Facebooku: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.491556507586220.1073741844.147548261987048&type=1

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Wyborca

  I dobrze, że postawili te Info Kioski, mi się ta akcja podoba.

  Ale żeby od razu obrażać mieszkańców, którym się one nie podobają to nie wypada, a zwłaszcza nie wypada urzędnikowi wysokiego szczebla. Żenujący poziom. Już słyszałem wystąpienia tego Pana podczas sesji i dziwię się burmistrzowi Dąbrowskiemu, że na to pozwala.

  Jeżeli Pan Dąbrowski dalej będzie go trzymał przy swoim boku niestety ale mojego głosu w następnych wyborach nie dostanie. Są pewne granice.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Jeziorak

  Już mogli te kioski postawić gdzieś na przystanku co by czekając na Biskie się ludziom nie nudziło. A tak to kto głupi będąc przy urzędzie będzie wysyłał maila do urzędu. Każdy pójdzie i załatwi sprawę osobiście.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Andżelika

  Zupełnie nie rozumiem. Burmistrz Dąbrowski staje na głowie aby w Łomiankach było nowocześnie, żeby były pasaże handlowe, bloki,autostrady i supermarkety, a Wam się nie podoba.

  Ja wole mieszkać w mieście niż na wsi. Przyjechałam z okolic Bydgoszczy i tam mam wieś a tu chcę miasta.
  I ja chcę mieć wybór w marketach niż kupować w tych małych slepiekach gdzie jak wchodze to się czuje jak intruz. Bo wszyscy się znają a je nie znam nikogo. Jest wsiowo jak u mnie.

  O Boże jak ja chce stąd uciec do Warszawy!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 15. entomol

  Andżeliko, nie uciekaj. Wszak masz w Ł. bloki, supermarket, teatr oraz nowoczesne infokioski. Jeszcze tylko kino, pasaż i autostrada i będzie nowocześnie, że hej 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Gość

  Andżeliko, przeprowadzka do Warszawy to świetny pomysł. Śmigaj kochana. Na pewno będzie Ci tam lepiej. Ja po wielu latach w Warszawie doceniam spokój …. Albo wracaj do Bydgoszczy. Tylko nam tu na wsi metropolii nie rób.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Brajan

  Andżeliko jestem Twoim fanem 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 18. longbordzista

  w porządku są

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *