www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Salon pokazowy Home&Home

Wyjątkowy salon pokazowy firmy Home&Home z wyposażeniem wnętrz w Łomiankach został już otwarty i zaprasza klientów!

Łomianki, 18 kwietnia 2012 r. został otwarty salon pokazowy z bogatą i zróżnicowaną ofertą produktów wyposażenia wnętrz firmy Home&Home, ulokowany w Łomiankach przy ul. Pancerz 6. W zamierzeniu jego właścicieli i twórców, to wyjątkowe miejsce na designerskiej mapie Warszawy ma skupiać architektów, projektantów wnętrz oraz klientów, dla których jakość estetyki wnętrza jest najważniejsza.

Jak mówią właściciele firmy HomeHome.pl – Anna i Maciej Zeman: „o powstaniu salonu pokazowego w Łomiankach – gdzie od kilku lat mieszkamy i pracujemy – zdecydowało rosnące zapotrzebowanie klientów na towary wnętrzarskie najwyższej jakości w północnej części stolicy (Bielany, Bemowo, Młociny, Białołęka, Tarchomin) oraz brak podobnego showroomu w tej części Warszawy.”” Wielką zaletą firmy HomeHome.pl jest niewątpliwie fakt, że prowadzi ją młode małżeństwo oraz ich przyjaciele, dla których wnętrzarstwo, nowoczesny i stylowy design jest pasją życia oraz realizacją marzeń zawodowych.

Dodatkowym atutem firmy HomeHome.pl jest bliska współpraca i bezpośrednie sąsiedztwo z działającą już od ponad 10 lat agencją reklamową artZone, która poszczycić się może realizacją wielu nowatorskich projektów m.in. dla renomowanych firm i marek, jak np: Adidas, Canal Plus, Clarks, Ecco, Go Sport, Pandora, PGE czy Reebok. „”Dla naszych stałych i najbardziej wymagających klientów nasi doświadczeni graficy są w stanie już teraz wykonać wizualizację designu wnętrza np podczas wizyty w salonie pokazowym, a w przyszłości planujemy poszerzyć nasze portfolio także o projektowanie stylizacji i rozwiązań wnętrzarskich także dla klientów indywidualnych w oparciu o zasadę tailor-made”” – twierdzi Maciej Zeman, szef i właściciel agencji reklamowej artZone.

Salon pokazowy firmy HomeHome.pl mieści się na parterze w nowocześnie zaprojektowanym i nowatorsko wykonanym biurowcu w Łomiankach przy ulicy Pancerz 6. W lokalizacji tej mieszczą się także m.in.: agencja reklamowa ArtZone, ośrodek Centrum Sztuki i Tańca Kokko-Art oraz firmy Bonus Eurotech i Techniplast.

„”Chcemy aby nasz showroom stał się nowym chętnie odwiedzanym punktem na designerskiej i wnętrzarskiej mapie Warszawy, w którym skrzyżują się drogi wymagających najwyższej estetyki klientów, architektów wnętrz i projektantów”” – mówi Anna Zeman, product manager firmy HomeHome.pl – „”Osoby spragnione nowoczesnego i stylowego designu znajdą w naszym showroomie dziesiątki katalogów tkanin, tapet i fototapet z całego świata najlepszych marek.””

Właśnie w działającym z sukcesem od 2009 r. internetowym sklepie wnętrzarskim HomeHome.pl dostępne są ekskluzywne tkaniny z kolekcji m.in.: Jane Churchill, Manuel Canovas, Camengo, Designers Gild, czy Casamance, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem także i polskich klientów. To właśnie klienci, a zwłaszcza architekci i styliści oraz projektanci wnętrz byli najbardziej zainteresowani także możliwością bezpośredniego zapoznania się z oferowanymi produktami wnętrzarskimi dostępnymi w sklepie HomeHome.pl

„”W otwieranym dzisiaj salonie pokazowym możemy też pochwalić się największym w tej okolicy wyborem szalenie modnych tapet i fototapet – informuje Joanna Łukaszczyk-Woźniak, zajmująca się w HomeHome.pl obsługą najbardziej wymagających klientów oraz przedstawicieli mediów. – „”Wystarczy wspomnieć takie firmy jak Mr Perswall, czy Esta Home. Pokażemy też najnowsze próbniki kolekcji rolet Faber, znanych z wysokiej jakości.””

Salon pokazowy z ekskluzywnymi tkaninami do wnętrz, tapetami i fototapetami w jednym miejscu to odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie. Północno-wschodnie dzielnice warszawy, jak Białołęka, Bielany, Bemowo, Chomoczówka, Łomianki, Młociny czy Tarchomin stały się w ostatnich latach „modną sypialnią” Warszawy, która bardzo dynamicznie się rozbudowuje. „”Wydaje nam się, że po tej stronie Warszawy stworzenie takiego miejsca zda egzamin, a uruchomienie niedawno Mostu Pólnocnego z pewnością poprawi logistykę komunikacyjną tej części stolicy Polski i okolic”” – dodaje Anna Zeman.

Salon pokazowy HomeHome.pl zdecydowanie wyróżnia się także oryginalną stylizacją i wysmakowaną elegancją wnętrza oraz wyjątkową ergonomią przestrzeni użytkowej. Wnętrze zaprojektowała architektka wnętrz Basia Łaźniewska (Indoorprojekt.pl) – „W założeniu chcieliśmy stworzyć otwartą przestrzeń o nowoczesnym, oryginalnym, a zarazem spójnym charakterze, tak by klienci czuli się tu komfortowo”. – mówi Basia Łaźniewska.
Głównym elementem wnętrza jest solidny dębowy czarny stół. Właśnie tu odbywają się prezentacje produktów. Nad nim wiszą zabawne lampy z wielkimi żarówkami, kolorowymi kablami i szkieletami abażurów. Specjalnie zaprojektowane meble na swobodnie wiszące próbniki tkanin pozwalają klientom dokonywać wyboru i oglądania najnowszych kolekcji. Lada prezentuje się równie nowocześnie – ozdobiona jest bowiem tapicerowanymi poduszkami z czarnego aksamitu. Ściany salonu pokazowego są ozdobione oryginalną tapetą z motywem koron w stylu glamour, a także wyjątkową fototapetą z motywem jedwabiu z kolekcji Mr Perswall.
Całe wnętrze jest utrzymane w kolorystyce czerni, bieli i koloru magento. „”Choć z założenia showroom miał być nowoczesny, jednym z głównych elementów stanowi antyczny fotel, który zyskał nowy wygląd przez obicie go grafitowym aksamitem.”” – mówi Basia Łaźniewska, projektantka salonu pokazowego firmy HomeHome.pl – „”Jest to zabytkowy fotel, który w rodzinie właścicieli jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.””
Sam fotel może stać się inspiracją do napisania ciekawego artykułu. Praprababcia Anny Zeman pochodząca spod Tuszyna postanowiła, że w rodzinie wszystkie Anny w rodzinie będą przekazywać go sobie w spadku. Tak trafił do właścicielki HomeHome.pl. Anna Zeman dotarła nawet do archiwalnego zdjęcia praprababci Marianny z Tuszyna siedzącej w tym fotelu. Nie było wątpliwości fotel musi stać na honorowym miejscu w salonie.

Więcej informacji nt. oferty HomeHome.pl znaleźć można w internecie www.HomeHome.pl oraz na firmowym profilu sklepu i salonu pokazowego na portalu społecznościowym Facebook, gdzie przeprowadzane będą także wkrótce specjalne akcje dla klientów.

HomeHome.pl
tel.(22) 498 17 82
e-mail: info@homehome.pl
Ul. Pancerz 6
05-092 Łomianki
Home&Home.pl

Salon pokazowy Home&Home

Salon pokazowy Home&Home

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *