www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Samo Voo Voo w JazzCafe

JazzCafe łomianki zaprasza na koncert zespołu VooVoo.

Zespół istnieje już od ponad 20 lat i bez wątpienia przez ten czas zyskał miano kultowego. To jeden z najbardziej wszechstronnie działających zespołów na polskim rynku jeśli chodzi o łączenie muzycznych gatunków, a jednocześnie ich muzyka jest przy tym natychmiast rozpoznawalna. Może to stanowić pewną sprzeczność samą w sobie, ale być może na tym właśnie polega fenomen tego zespołu, którego popularność wciąż rośnie i którego twórczość poznają oraz doceniają kolejne pokolenia.

Pod koniec 2008 roku ukazała się płyta zespołu zatytułowana „Samo Voo Voo”, nagrana wyjątkowo jak na ten zespół w podstawowym składzie, który tworzą czterej niebanalni muzycy: Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz i Piotr Żyżelewicz. Podstawą brzmienia najnowszego krążka jest rock’n’roll z lekką zaledwie domieszką folku czy bluesa. Zawiera on także niespotykaną jak na ten zespół ilość tzw. „piosenek”.

Świetna zabawa gwarantowana!

Koncert odbędzie sie 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 20.00. Bilety w cenie 70 pln należy rezerwować w JazzCafe ul. Warszawska 69, 05-092 Łomianki, tel. 022 751 41 12.

Zobacz jak VooVoo grało w łomiankowskim JazzCafe 14 listopada 2007.

źródło: JazzCafe łomianki
redakcja@lomianki.info

Samo Voo Voo w JazzCafe

Samo Voo Voo w JazzCafe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *