www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Samoobrona dla kobiet

Dom Kultury w Łomiankach i Salon Kobiet zapraszają na kurs asertywności i samoobrony dla kobiet. Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się 2 października (czwartek) o godzinie 18.00 w Domu Kultury. Kolejne zajęcia planujemy na 22 i 23 listopada oraz 4 i 11 grudnia o 16.30. Zajęcia poprowadzi sensei Cezary Wilczyński (www.shaolinkempo.pl)

Samoobrona to nie tylko techniki i chwyty pozwalające skutecznie odeprzeć atak, to też świadomość dotycząca otoczenia, własnych możliwości i oceny ryzyka. Ideą spotkań, które proponujemy, jest zapoznanie uczestniczek z podstawowymi kwestiami związanymi z samoobroną kobiet, uwrażliwienie na sprawy panowania nad emocjami w sytuacji zagrożenia, ale przed wszystkim wzmocnienie wiary we własne siły, w odnalezienie i określenie własnych możliwości. Zajęcia będą obejmować ćwiczenia praktycznie (m.in. asertywność, wzywanie pomocy, świadomość mowy ciała) i zagadnienia teoretyczne (m. in. przemoc, strategie napastników, emocje).

Zajęcia z samoobrony są częścią projektu „Salon Kobiet 50 PLUS proponuje” i dofinansowano je ze środków konkursu „Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

źródło: Krystyna Łukaszewicz – Dom Kultury w Łomianakch
redakcja@lomianki.info

Samoobrona dla kobiet

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *