www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Scierański w Domu Kultury

2 listopada o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Łomiankach wystąpią Krzysztof Ścierański oraz Tomas Celis Sanchez.

Krzysztof Ścierański – muzyczny samouk. Po kilku latach gry w amatorskich zespołach, został w wieku 22 lat basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów, także za granicą, m.in. na festiwalach w Hiszpanii i w Indiach. Obecnie grywa z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Marek Grechuta, John Porter, Jan Pluta, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

Tomas Celis Sanchez – Instrumentalista perkusyjny urodzony w Meksyku, od 18 lat na stałe mieszkający w Polsce. Absolwent Akademii Muzycznej w Meksyku w klasie kontrabasu. Niezwykle ceniony sideman, znany m.in. ze współpracy z Ewą Urygą, Krzysztofem Ścierańskim, Anną Marią Jopek, Justyną Steczkowską, Ewą Bem oraz zespołem Raz Dwa Trzy. Jest zapraszany do udziału w najważniejszych europejskich festiwalach jazzowych m.in. w Ingolstadt Jazz Tage, International Jazz & Blues Festival, Kikinda w Serbii. Koncertował podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach oraz w Instytucie Polskim w Lipsku.Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w Domu Kultury w dniu koncertu.

źródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

Scierański w Domu Kultury

Scierański w Domu Kultury

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Karol

  Szkoda, że ten koncert zbiega się z datą debaty.
  O debacie wiadomo było już ponad dwa miesiące temu, a koncert nagle wypadł. Szkoda, że dyrektor Domu Kultury nie pomyślał

  0
  0
  Odpowiedz
 2. xxx

  Po co miał myśleć dyrektor Domu Kultury o debacie.
  Ten pan robi celowo i na przekór.
  Może to i dobrze,bo impreza za darmo i mohery tam pójdą i nie będą wrzeszczeć na debacie.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *