www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ścieżki rowerowej ciąg dalszy…

W drodze przetargu został wyłoniony wykonawca ścieżki rowerowej na odcinku Lwowska – Brukowa.

W przetargu złożono 6 ofert, a dziś, tj. 05 maja 2016 r. Burmistrz Łomianek, Tomasz Dąbrowski podpisał umowę na realizację przedmiotowej inwestycji z firmą, która złożyła najkorzystniejszą ofertę – Roboty Ziemne Janusz Mróz z siedzibą w Legionowie za kwotę nieco ponad 540 tys. zł. Właściciel firmy zapewniał, że jest przygotowany do prowadzenia prac i chce rozpocząć prace jak najszybciej.

źródło: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

Ścieżki rowerowej ciąg dalszy...

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. gość

  Ścieżka powstała, to fakt. Dobrze, że powstała, tylko interesujący jest jej przebieg. Przecina dwa przystanki – z autobusu będziemy wysiadać wprost pod koła rowerów. Już jest jedno takie niebezpieczne miejsce przy szkole. Ścieżka rowerowa przebiega tuż przy okienku kiosku. Kupując gazetę, bilet, czy cokolwiek innego, trzeba uważać, żeby nie zostać rozjechanym. Zlikwidowano dwie wiaty przystankowe – ani gdzie przysiąść, ani schronić się przed deszczem. Wycięto drzewo. Oferta najtańsza, wykonanie – pewnie dobre, tylko projekt fatalny. I znów, jak to w Łomiankach. Niby chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle. Ciekawe co na to pani Marta z inwestycji. Znając życie, pewnie ani razu tam nie była, bo i po co. Kobiecina i tak nie ma zielonego pojęcia o prowadzonych inwestycjach, więc szkoda było niszczyć zelówki i obcasiki. A publiczna kasa leci jak przez dziurawe sito.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Jaroslaw

  w dn.22-08 -2016 na ścieżce rowerowej przy wyjezdzie z Carrefour ekspress os.Baczyńskiego kobieta wyjeżdżająca z parkinku samochodem m-ki Audi nr.rej WB…..J,nie zwracając uwagi,czy ktoś jedzie z prawej strony ścieżki rowerowej dokonała stłuczki z rowerzystą.Na szczęście nikomu nic się nie stało.Rowerzysta p.Mieczyk prosi o kontakt z p.kierowcą ,oraz składa podziękowanie trzem młodym dziewczyną za pomoc.Kontakt na meilu:jajami63@wp.pl.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Magda

  Ja wiem.. jadąc samochodem trzeba uważać na rowerzystów.. ale błagam.. rowerzyści wyskakują przed samochód jak przysłowiowy Filip z konopii a później pretensje….

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *