www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

SKANDAL !!!

Podatniku sprawdź gdzie prawie 80 tyś.Śmieci tonami zalegają na ulicach i zaraz będą rozpszetszeniały się choroby.Łomianki to teraz podópadła dziura.Burmistrz Piotr Rusiecki i Tomasz Dąbrowski by nie dopóścił to czegoś takiego. WRÓĆ ! Nasz Burmistrzu !

SKANDAL !!!

SKANDAL !!!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. Do Piotra

  Panie Piotrze z pisma które zamieścił wynika że ktoś, pewnie pan, zajmuje się donosicielstwem oraz że RIO do którego pan donosi nie chce się donosami zajmować.
  Skandal niebywały.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Wanda

  Ciekawsze jest oświadczenie majątkowe byłego zastępcy Piotra Rusieckiego, który np. w 2017 roku miał dochód ze stosunku pracy 233 659 zł + ryczał za samochód 2279 zł. (podzielić przez 12 wychodzi prawie 20 000 zł)
  W 2018 roku od stycznia do października 218 847 zł + ryczałt za samochód. (podzielić przez 10 wychodzi ponad 21 000 zł).

  Wystarczy zajrzeć do dokumentów http://bip.lomianki.pl/index.php?sc=134&gp=6775&m=8

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Czarek

  No to mamy wyjaśnienie powodu tego co wyprawie na fejsie.
  Mieć 20 000 zł miesięcznie, a nie mieć to robi różnicę.
  Oderwanie od koryta jak widać bardzo go boli. Donosicielstwo?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. niezalogowany

  Kasa kasa kasa. Wyborcy to widzieli.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Adaś

  Zawsze wprowadzanie nowych rozwiązań takich jak odbiór zielonych bez udziału firm zewnętrznych powoduje początkowo zamieszanie. Jak zacznie to funkcjonować to odbije się to tylko pozytywie na naszej kieszeni bo nie będziemy płacić firmie za wywóz zielonych. Więcej zostanie w budżecie każdego mieszkańca. Trzymam kciuki za to by system zaczął prawidłowo funkcjonować.

  Z tego pisma o audycie wewnętrznym nic nie wynika. Nie wiem co autor tego wpisu chciał nam pokazać. Czy ktoś może to wyłumaczyć?
  Każdy nowy szef przeprowadza audyt by wiedzieć jaki jest stan instytucji, którą ma kierować i wie to każdy kto choć trochę miał wspólnego z zarządzaniem.

  Jeżeli chodzi o zarobki poprzedników to nie ma sensu do tego wrcać. Panu Dąrowskiemu między innymi za to w wyborach podziękowali mieszkańcy.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Niech żyje nowa władza!

  Naczelny Donosiciel gminy Łomianki bardzo ubolewa utratę posady….

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Izajasz

  Piotruniu, jesteś takim cudownym mężem stanu, że nawet twoja własna rodzina uciekła od ciebie. Zabierz się za układanie puzzli, sklejanie modeli, zbuduj statek w butelce. Jesteś człowiekiem wielu talentów, jak ci mało pieniędzy to zatrudnij się na 3 etaty i uciułasz te 20 koła miesięcznie. W biedrze na pewno szukają do pracy.
  Nawet gdybyś chciał komuś pomóc, to i tak nikt nie uwierzy, że robisz to z dobrej woli. Odpokutuj, przeproś tych, których skrzywdziłeś albo goń się i nie zatruwaj innym życia.
  Pochwal się ostatnim wyrokiem.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. 321

  Co za DENNY poziom komentarzy widzę tutaj. Zamiast pochylić się nad niekompetencją obecnej Burmistrz i jej brakiem wywiązywania się ze swoich obowiązków odbioru odpadów zielonych to widzę nieustanny atak na poprzednią władzę Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. podgryzacz

  Posłuchaj #321, wyborcy pochylili się nad poprzednim SKANDALICZNYM sposobem sprawowania władzy, nad chamską propagandą, nad załatwianiem spraw za plecami mieszkańców, nad traktowaniem pracowników. Zwłaszcza nad Piotrusia imponującymi zarobkami. Tak, tak – także nad upolitycznianiem wszystkiego, nad kolesiostwem. Problem śmieci zniknie, jest tymczasowy i spowodowany chaosem śmieciowym w całym kraju. A szambo po was długo się będzie kisić.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. 321

  Do #podgryzacz – Na razie obecna pokazuje swoją WIELKĄ niekompetencje. Zatem zamiast patrzeć wstecz należy patrzeć w przyszłość. Ciekawe czy wzorem pana Pszcz…skiego też zostawi Łomianki w długach. Szkoda Naszych Łomianek. Zweryfikujemy to wszyscy przy kolejnych wyborach – o ile wcześniej nie będzie referendum nad odwołaniem tego niekompetentnego towarzystwa…

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Darek

  Niech obecna władza nie zapomina że wygrała niewielką przewagą głosów. Rozliczymy was lemingi

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Gonzo

  I jaki to niby skandal? Chyba ktoś do reszty sfiksował po przegranych wyborach ? Zajrzyjcie jak się poniża na facebooku. Ciekawe jak nisko można upaść.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *